NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

20.05.2018.

Završeno je prvenstvo Druge HNL sezona 2017. / 2018.


Prvak je HNK „GORICA“ iz Velike Gorice i izravno ulazi u Prvu HNL.

Čestitamo HNK „GORICA“ Velika Gorica na osvojenom prvom mjestu želimo im puno športskog uspjeha slijedeće sezone u Prvoj HNL.

Na osnovu ostvarenih športskih rezultata u natjecanju Hrvatski Telekom Prve lige i Druge HNL u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama članka 40. Propozicija natjecanja HT Prve lige, NK „ISTRA 1961“ i NK „VARAŽDIN“ igraju kvalifikacije za ostanak - popunu HT Prve lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Ždrijeb će se održati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s početkom u 11.00 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadžića 2.

Nakon održanog ždrijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi će se satnica početaka utakmica.


Iz Druge HNL izravno ispada NK „NOVIGRAD“.

Na osnovu ostvarenih športskih rezultata u natjecanju Druge HNL i Treće HNL JUG u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama članka 39. Propozicija natjecanja Druge lige (za popunu jednog mjesta kvalifikacije po dvostrukom kup sustavu igraju 11-to plasirani klub Druge HNL i drugoplasirani klub Treće HNL skupine JUG iz prvenstva 2017./2018.), NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ i RNK „SPLIT s.d.d“. igraju kvalifikacije za ostanak - popunu Druge lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Ždrijeb će se održati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s početkom u 11.30 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadžića 2.

Nakon održanog ždrijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi će se satnica početaka utakmica.

Ostale novosti

05.06.2019.

Izvješće o radu Druge HNL sezona 2018./2019.

Izvješće o Drugoj HNL za natjecateljsku godinu 2018. / 2019.

25.05.2019.

Rezultati 26. kola Druge HNL

Subota (25.05.2019.)
------------

SOLIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

LUČKO - HAJDUK II => 0 - 2

BSK - KUSTOŠIJA => 2 - 0

SESVETE - VARAŽDIN => 1 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - DINAMO II => 2 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

MEĐIMURJE - ZADAR s.d.d. => 4 - 1

Nakon današnjeg zadnjeg 26. kola Prvak Druge HNL je NK "VARAŽDIN" koji izravno ulazi u Prvu HNL, a iz Druge HNL ispada NK "LUČKO".


Č E S T I T A M O,

Č E S T I T A M O,

NK "VARAŽDINU" i želimo im puno športskog uspjeha u Prvoj HNL.

24.05.2019.

Kvalifikacije za HT Prvu ligu 2019./2020.

Na sastanku predstavnika NK "Istra 1961" i HNK "Šibenik s.d.d." koji je održan dana 24.05.2019. godine s početkom u 10.30 sati u prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza u Zagrebu dogovoreni su izmijenjeni termini za odigravanje utakmica Kvalifikacija za HT Prvu ligu (pretposljednji klub HT Prve lige i drugoplasirani Druge HNL) umjesto ranije kalendarom natjecanja utvrđenih termina 02. i 05.06.2019.:

-Utakmice će se igrati 31. svibnja (petak) i 03. lipnja (ponedjeljak) 2019., obje s početkom u 19.00 sati uz izravni prijenos HNTV.

Ždrijebom je određeno da će domaćin prve kvalifikacijske utakmice biti HNK "Šibenik s.d.d.".


Utakmice se u cijelosti igraju po odredbama Propozicija natjecanja HT Prve lige za natjecateljsku godinu 2018./2019. po dvostrukom kup sustavu.

21.05.2019.

Raspored službenih osoba za 26. kolo Druge HNL.

U posljednjem 26. kolu Druge HNL sve se utakmice igraju 25.05.2019. (subota) s početkom u 17.30 sati.
HNTV će prenositi slijedeće utakmice:
SOLIN - DUGOPOLJE
LUČKO - HAJDUK II
BSK - KUSTOŠIJA
MEĐIMURJE - ZADAR s.d.d.

18.05.2019.

Rezultati 25. kola Druge HNL

Subota (18.05.2019.)
-----------

ZADAR s.d.d. - SOLIN => 5 - 1

OSIJEK II s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 1

KUSTOŠIJA - SESVETE => 2 - 0

DUGOPOLJE - LUČKO => 2 - 0

VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. => 3 - 1


Nedjelja (19.05.2019.)
-------------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0


Ponedjeljak (20.05.2019.)
-----------------

HAJDUK II - BSK = 3 - 3