#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

20.05.2018.

Zavreno je prvenstvo Druge HNL sezona 2017. / 2018.


Prvak je HNK „GORICA“ iz Velike Gorice i izravno ulazi u Prvu HNL.

estitamo HNK „GORICA“ Velika Gorica na osvojenom prvom mjestu elimo im puno portskog uspjeha slijedee sezone u Prvoj HNL.

Na osnovu ostvarenih portskih rezultata u natjecanju Hrvatski Telekom Prve lige i Druge HNL u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama lanka 40. Propozicija natjecanja HT Prve lige, NK „ISTRA 1961“ i NK „VARADIN“ igraju kvalifikacije za ostanak - popunu HT Prve lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domain prve utakmice odreuje se drijebom.

drijeb e se odrati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s poetkom u 11.00 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadia 2.

Nakon odranog drijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi e se satnica poetaka utakmica.


Iz Druge HNL izravno ispada NK „NOVIGRAD“.

Na osnovu ostvarenih portskih rezultata u natjecanju Druge HNL i Tree HNL JUG u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama lanka 39. Propozicija natjecanja Druge lige (za popunu jednog mjesta kvalifikacije po dvostrukom kup sustavu igraju 11-to plasirani klub Druge HNL i drugoplasirani klub Tree HNL skupine JUG iz prvenstva 2017./2018.), NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ i RNK „SPLIT s.d.d“. igraju kvalifikacije za ostanak - popunu Druge lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domain prve utakmice odreuje se drijebom.

drijeb e se odrati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s poetkom u 11.30 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadia 2.

Nakon odranog drijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi e se satnica poetaka utakmica.

Ostale novosti

19.11.2019.

Raspored slubenih osoba za 14. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - HAJDUK II koja se igra 23.11.2019. (subota) s poetkom u 13,00 sati.

05.11.2019.

Raspored slubenih osoba za 13. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOIJA - CIBALIA .d.d. koja se igra 09.11.2019.(subota) s poetkom u 13,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica HAJDUK II - MEIMURJE igra se 11.11.2019. (ponedjeljak) s poetkom u 13,30 sati.

30.10.2019.

Dinamo II - Solin 3 - 0 (0-0)

Odigrana je utakmica 5. kola izmeu GNK DINAMO II = NK SOLIN koja je zavrila pobijedom domaina 3 - 0.
Sada vie nema neodigranih utakmica.

29.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

Utakmica DINAMO II - DUBRAVA TIM KABEL igra se u Sesvetama na stadionu "Svetog Josipa Radnika" 03.11.2019. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati.

HNTV prenosi utakmicu SESVETE - RUDE koja se igra 02.11.2019.(subota) s poetkom u 13,00 sati.

22.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 11. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CROATIA - DINAMO II koja se igra 27.10.2019. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati.