NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 0:0
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 2:0
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 0:2
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 0:2
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 1:0
BSK - Šibenik s.d.d. 0:1


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Kustošija - BSK 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Novosti

20.05.2018.

Veliki uspjeh Domagoja Drožđeka (NK "Varaždin")


Najbolji strijelac Druge HNL u sezoni 2017. / 2018. je DOMAGOJ DROŽĐEK iz NK “Varaždin“ sa 16 zgoditaka, a Kristijan Lovrić iz NK „Kustošija“ je prvi pratitelj s 13. postignutih zgoditaka.

Također prema izboru dugoligaških trenera Domagoj Drožđek proglašen je i za najboljeg igrača Druge HNL.

Čestitke najboljem igrači i strijelcu Druge HNL Domagoju Drožđeku.

Ostale novosti

19.09.2019.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CIBALIA š.d.d. - HANJDUK II koja se igra 21.09.2019. (subota) s početkom u 14,30 sati.

18.09.2019.

Rezultati utakmica 5. kola Druge HNL

Srijeda (18.09.2019)
-----------

MEĐIMURJE - CIBALIA š.d.d. => 3 - 0

BSK - SESVETE => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0

KUSTOŠIJA - ORIJENT 1919 => 1 - 2

DUBRAVA TIM KABEL - RUDEŠ => 2 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 2 - 2

CROATIA - OSIJEK II => 0 - 1

DINAMO II - SOLIN => 30.10.2019. U 15,00 sati

13.09.2019.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu DUBRAVA TIM KABEL - RUDEŠ koja se igra 18.09.2019. (srijeda) s početkom u 16,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica DINAMO II - SOLIN igra se 30.10.2019. (srijeda) s početkom u 15,00 sati.

11.09.2019.

Rezultati utakmica 4. kola Druge HNL

Srijeda (11.09.2019.)
--------
OSIJEK II - KUSTOŠIJA => 2 - 0


Petak (13.09.2019.)
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 3 - 0

SESVETE - DINAMO II => 3 - 0


Subota ( 14.09.2019.)
---------
CIBALIA š.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 3

DUBRAVA TIM KABEL - HAJDUK II => 1 - 1

ORIJENT 1919 - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

SOLIN - MEĐIMURJE => 3 - 0


Nedjelja (15.09.2019.)
---------
RUDEŠ - CROATIA => 3 - 0