NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
11.09.
Osijek II s.d.d. - Kustošija 2:0
13.09.
Hrv. Dragovoljac - BSK 3:0
Sesvete - GNK Dinamo II 3:0
14.09.
Dubrava Tim Kabel - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
NK Solin - Međimurje 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Šibenik s.d.d. 1:0
HNK Cibalia - NK Dugopolje 0:3
15.09.
Rudeš - Nogometni klub Croatia 16:30


18.09.
Dubrava Tim Kabel - Rudeš 16:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 16:30
BSK - Sesvete 16:30
Nogometni klub Croatia - Osijek II s.d.d. 16:30
NK Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 16:30
Međimurje - HNK Cibalia 18:00
Šibenik s.d.d. - Hrv. Dragovoljac 18:00
30.10.
GNK Dinamo II - NK Solin 15:00
Novosti

20.05.2018.

Veliki uspjeh Domagoja Drožđeka (NK "Varaždin")


Najbolji strijelac Druge HNL u sezoni 2017. / 2018. je DOMAGOJ DROŽĐEK iz NK “Varaždin“ sa 16 zgoditaka, a Kristijan Lovrić iz NK „Kustošija“ je prvi pratitelj s 13. postignutih zgoditaka.

Također prema izboru dugoligaških trenera Domagoj Drožđek proglašen je i za najboljeg igrača Druge HNL.

Čestitke najboljem igrači i strijelcu Druge HNL Domagoju Drožđeku.

Ostale novosti

07.05.2018.

Raspored službenih osoba za 31. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu LUČKO - VARAŽDIN s početkom u 16.00 sati.

04.05.2018.

Rezultati 30. kola Druge HNL

Subota (5.05.2018.)
------------------------

KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 2

VARAŽDIN - DINAMO II => 2 - 1

SESVETE - GORICA => 0 - 1

DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

HAJDUK II - LUČKO => 3 - 0

NOVIGRAD - SOLIN => 3 - 2

02.05.2018.

Raspored službenih osoba za 30. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra u 15,00 sati.

27.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 29. kola Druge HNL

Subota
--------
GORICA - VARAŽDIN => 4 - 2

DUGOPOLJE - SESVETE => 0 - 1

LUČKO - NOVIGRAD => 1 - 0

SOLIN - KUSTOŠIJA => 2 - 4

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1


Nedjelja
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 0 - 2