NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
16.08.
Sesvete - HNK Cibalia 1:1
Međimurje - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:1
17.08.
NK Solin - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - NK Dugopolje 2:3
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 3:2
18.08.
GNK Dinamo II - Osijek II s.d.d. 1:1
BSK - Rudeš 0:2
Nogometni klub Croatia - Dubrava Tim Kabel 2:0


23.08.
Hrv. Dragovoljac - Međimurje 17:30
Sesvete - NK Solin 17:30
24.08.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - GNK Dinamo II 17:00
NK Dugopolje - Nogometni klub Croatia 17:30
HNK Cibalia - Dubrava Tim Kabel 17:30
25.08.
Rudeš - Šibenik s.d.d. 17:30
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Kustošija 17:30
26.08.
Osijek II s.d.d. - BSK 17:30
Novosti

20.05.2018.

Veliki uspjeh Domagoja Drožđeka (NK "Varaždin")


Najbolji strijelac Druge HNL u sezoni 2017. / 2018. je DOMAGOJ DROŽĐEK iz NK “Varaždin“ sa 16 zgoditaka, a Kristijan Lovrić iz NK „Kustošija“ je prvi pratitelj s 13. postignutih zgoditaka.

Također prema izboru dugoligaških trenera Domagoj Drožđek proglašen je i za najboljeg igrača Druge HNL.

Čestitke najboljem igrači i strijelcu Druge HNL Domagoju Drožđeku.

Ostale novosti

30.03.2019.

Rezultati 18. kola Druge HNL

Petak (29.03.2019.)
------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 1 - 3
MEĐIMURJE - BSK => 1 - 0

Subota (30.03.2019.)
--------
SOLIN - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1
ZADAR s.d.d. - LUČKO => 2 - 1
OSIJEK II - DUGOPOLJE => 4 - 0
VARAŽDIN - KUSTOŠIJA => 2 - 1

Nedjelja (31.03.2019.)
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 0 - 0

26.03.2019.

Raspored službenih osoba za 18. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - HAJDUK II koja se igra 31.03.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

19.03.2019.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II - VARAŽDIN koja se igra 22.03.2019. (petak) s početkom u 15.00 sati.

Utakmica DUGOPOLJE - DINAMO II odgođena je za 18.04.2019. (četvrtak) zbog toga što reprezentacija U-19 ima Elitno kolo kvalifikacija za EURO, a dio turnira igra se na stadionu u Dugopolju.

15.03.2019.

Rezultati 16. kola Druge HNL

Petak (15.03.209.)
______

MEĐIMURJE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0


Subota (16.03.2019.)
_______

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0- 0

ZADAR s.d.d. - SESVETE => 2 - 0

OSIJEK II s.d.d - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0


Nedjelja (17.03.2019.)
_________

DINAMO II - LUČKO => 2 - 0

HAJDUK II - KUSTOŠIJA => 1 - 1

12.03.2019.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu MEĐIMURJE -ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 15.03.2019. (petak) s početkom u 20.00 sati.

08.03.2019.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Petak (8.03.2019.)
--------------------
SESVETE - OSIJEK II => 3 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MEĐIMURJE => 3 - 0


Subota (9.03.2019.)
-----------------------
DUGOPOLJE - KUSTOŠIJA => 1 - 0

LUČKO - VARAŽDIN => 1 - 0

ŠIBENIK - ZADAR s.d.d.=> 5 - 0


Nedjelja (10.03.2019)
-----------------------
HAJDUK II -SOLIN => 1 - 1

BSK - DINAMO II => 2 - 0