NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.09.
Dubrava Tim Kabel - Rudeš 2:2
NK Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 2:2
BSK - Sesvete 1:2
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Nogometni klub Croatia - Osijek II s.d.d. 0:1
Međimurje - HNK Cibalia 3:0
Šibenik s.d.d. - Hrv. Dragovoljac 2:0
30.10.
GNK Dinamo II - NK Solin 15:00


21.09.
HNK Cibalia - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 14:30
Sesvete - Šibenik s.d.d. 16:30
NK Solin - BSK 16:30
Hrv. Dragovoljac - Kustošija 16:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Nogometni klub Croatia 16:30
Međimurje - GNK Dinamo II 19:00
22.09.
Osijek II s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 16:30
Rudeš - NK Dugopolje 16:30
Novosti

22.05.2018.

Određeni domaćini prvih kvalifikacijskih utakmica za Prvu i Drugu HNL


Izvučeni su domaćini prvih kvalifikacijskih utakmica za ostanak – popunu Prve i Druge HNL.


PRVA HNL
------------

Prva kvalifikacijska utakmica NK „ISTRA 1961“ – NK „VARAŽDIN“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Puli s početkom u 19.00 sati

Druga kvalifikacijska utakmica NK „VARAŽDIN“ - NK „ISTRA 1961“ igra se 2.06.2018. (subota) u Varaždinu s početkom u 19.00 sati

Obje utakmice izravno će prenositi HNTV.



DRUGA HNL
----------------

Prva kvalifikacijska utakmica RNK „SPLIT s.d.d.“ – NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Splitu s početkom u 17.00 sati.

Druga kvalifikacijska utakmica NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ – RNK „SPLIT s.d.d.“ igra se 2.06.2018. (subota) u Zagrebu s početkom u 17.00 sati.

Ostale novosti

02.05.2018.

Raspored službenih osoba za 30. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra u 15,00 sati.

27.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 29. kola Druge HNL

Subota
--------
GORICA - VARAŽDIN => 4 - 2

DUGOPOLJE - SESVETE => 0 - 1

LUČKO - NOVIGRAD => 1 - 0

SOLIN - KUSTOŠIJA => 2 - 4

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1


Nedjelja
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 0 - 2

24.04.2018.

Raspored službenih osoba za 29. kolo Druge HNL.

U ovom kolu HNTV preonosi dvije utakmice Druge HNL i to:

Subota (28.04.2018.)
---------
GORICA - VARAŽDIN s početkom u 14,30 sati


Nedjelja (29.04.2018.)
---------
DINAMO II - HAJDUK II s početkom u 15,00 sati.

20.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 28. kola Druge HNL

Petak
-------
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 1 - 0


Subota
---------
NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 2 - 0

KUSTOŠIJA - LUČKO => 1 - 0


Ponedjeljak
--------------

HAJDUK II - GORICA => 4 - 1

17.04.2018.

Raspored službenih osoba za 28. kolo Druge HNL.

Dogovorom klubova utakmica:
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. igra se 20.04.2018. (petak)
HAJDUK II - GORICA igra se 23.04.2018. (ponedjeljak)

HNTV prenosi utakmicu VARAŽDIN - DUGOPOLJE koja se igra 21.04.2018. (subota) u 17.00 sati.