NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
05.10.
Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II 2:1
NK Dugopolje - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - Međimurje 0:0
Dubrava Tim Kabel - Sesvete 0:2
06.10.
BSK - HNK Cibalia 1:1
Rudeš - Osijek II s.d.d. 1:0
Nogometni klub Croatia - NK Solin 2:1
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 0:2


18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

22.05.2018.

Određeni domaćini prvih kvalifikacijskih utakmica za Prvu i Drugu HNL


Izvučeni su domaćini prvih kvalifikacijskih utakmica za ostanak – popunu Prve i Druge HNL.


PRVA HNL
------------

Prva kvalifikacijska utakmica NK „ISTRA 1961“ – NK „VARAŽDIN“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Puli s početkom u 19.00 sati

Druga kvalifikacijska utakmica NK „VARAŽDIN“ - NK „ISTRA 1961“ igra se 2.06.2018. (subota) u Varaždinu s početkom u 19.00 sati

Obje utakmice izravno će prenositi HNTV.



DRUGA HNL
----------------

Prva kvalifikacijska utakmica RNK „SPLIT s.d.d.“ – NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Splitu s početkom u 17.00 sati.

Druga kvalifikacijska utakmica NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ – RNK „SPLIT s.d.d.“ igra se 2.06.2018. (subota) u Zagrebu s početkom u 17.00 sati.

Ostale novosti

02.05.2018.

Raspored službenih osoba za 30. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra u 15,00 sati.

27.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 29. kola Druge HNL

Subota
--------
GORICA - VARAŽDIN => 4 - 2

DUGOPOLJE - SESVETE => 0 - 1

LUČKO - NOVIGRAD => 1 - 0

SOLIN - KUSTOŠIJA => 2 - 4

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1


Nedjelja
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 0 - 2

24.04.2018.

Raspored službenih osoba za 29. kolo Druge HNL.

U ovom kolu HNTV preonosi dvije utakmice Druge HNL i to:

Subota (28.04.2018.)
---------
GORICA - VARAŽDIN s početkom u 14,30 sati


Nedjelja (29.04.2018.)
---------
DINAMO II - HAJDUK II s početkom u 15,00 sati.

20.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 28. kola Druge HNL

Petak
-------
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 1 - 0


Subota
---------
NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 2 - 0

KUSTOŠIJA - LUČKO => 1 - 0


Ponedjeljak
--------------

HAJDUK II - GORICA => 4 - 1

17.04.2018.

Raspored službenih osoba za 28. kolo Druge HNL.

Dogovorom klubova utakmica:
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. igra se 20.04.2018. (petak)
HAJDUK II - GORICA igra se 23.04.2018. (ponedjeljak)

HNTV prenosi utakmicu VARAŽDIN - DUGOPOLJE koja se igra 21.04.2018. (subota) u 17.00 sati.