#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

22.05.2018.

Odreeni domaini prvih kvalifikacijskih utakmica za Prvu i Drugu HNL


Izvueni su domaini prvih kvalifikacijskih utakmica za ostanak – popunu Prve i Druge HNL.


PRVA HNL
------------

Prva kvalifikacijska utakmica NK „ISTRA 1961“ – NK „VARADIN“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Puli s poetkom u 19.00 sati

Druga kvalifikacijska utakmica NK „VARADIN“ - NK „ISTRA 1961“ igra se 2.06.2018. (subota) u Varadinu s poetkom u 19.00 sati

Obje utakmice izravno e prenositi HNTV.



DRUGA HNL
----------------

Prva kvalifikacijska utakmica RNK „SPLIT s.d.d.“ – NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Splitu s poetkom u 17.00 sati.

Druga kvalifikacijska utakmica NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ – RNK „SPLIT s.d.d.“ igra se 2.06.2018. (subota) u Zagrebu s poetkom u 17.00 sati.

Ostale novosti

14.05.2018.

Raspored utakmica 33. kola Druge HNL

HNTV e u 33. kolu (zadnje kolo) Druge HNL izravno prenositi dvije utakmice.
ibenik s.d.d. - Novigrad u subotu s poetkom u 14.30 sati.
Dinamo II - Gorica u nedjelju s poetkom u 17.30 sati.

11.05.2018.

Rezultati 32. kola Druge HNL

Subota (12.05.2018)
--------------------------

DUGOPOLJE - DINAMO II => 2 - 0

SESVETE - LUKO => 2 - 1

VARADIN - SOLIN => 6 - 0

NOVIGRAD - KUSTOIJA => 0 - 1


Nedjelja (13.05.2018.)
--------------------------
HAJDUK II - HRVATSKLI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

GORICA - IBENIK s.d.d. => 1 - 1

09.05.2018.

Raspored slubenih osoba za 32. kolo Druge HNL.

Hajduk II - Hrvatski dragovoljac igraju 13.05.2018. (nedjelja) u Dugopolju s poetkom u 15.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu GORICA - IBENIK s.d.d. s poetkom u 17.30 sati.

09.05.2018.

Rezultati odigranih utakmica 31. kola Druge HNL

Srijeda
---------

LUKO - VARADIN => 2 - 3

DINAMO II - SESVETE => 0 - 2

GORICA - DUGOPOLJE => 2 - 1

SOLIN - HAJDUK II => 0 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 1 - 3

IBENIK s.d.d. - KUSTOIJA => 2 - 3

07.05.2018.

Raspored slubenih osoba za 31. kolo Druge HNL.

HNTV e prenositi utakmicu LUKO - VARADIN s poetkom u 16.00 sati.