NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
14.09.
Hrv. Dragovoljac - Šibenik s.d.d. 1:1
Osijek - Lučko 0:0
Međimurje - Sesvete 1:1
15.09.
NK Solin - Kustošija 1:0
Zadar s.d.d. - BSK 1:0
NK 'Varaždin' Varaždin - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 4:2
16.09.
GNK Dinamo II - NK Dugopolje 3:0


21.09.
Sesvete - Hrv. Dragovoljac 16:00
Kustošija - NK 'Varaždin' Varaždin 16:30
Šibenik s.d.d. - NK Solin 18:00
23.09.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - GNK Dinamo II 14:30
BSK - Međimurje 16:30
Lučko - Zadar s.d.d. 16:30
NK Dugopolje - Osijek 16:30
Novosti

22.05.2018.

Određeni domaćini prvih kvalifikacijskih utakmica za Prvu i Drugu HNL


Izvučeni su domaćini prvih kvalifikacijskih utakmica za ostanak – popunu Prve i Druge HNL.


PRVA HNL
------------

Prva kvalifikacijska utakmica NK „ISTRA 1961“ – NK „VARAŽDIN“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Puli s početkom u 19.00 sati

Druga kvalifikacijska utakmica NK „VARAŽDIN“ - NK „ISTRA 1961“ igra se 2.06.2018. (subota) u Varaždinu s početkom u 19.00 sati

Obje utakmice izravno će prenositi HNTV.



DRUGA HNL
----------------

Prva kvalifikacijska utakmica RNK „SPLIT s.d.d.“ – NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Splitu s početkom u 17.00 sati.

Druga kvalifikacijska utakmica NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ – RNK „SPLIT s.d.d.“ igra se 2.06.2018. (subota) u Zagrebu s početkom u 17.00 sati.

Ostale novosti

14.05.2018.

Raspored utakmica 33. kola Druge HNL

HNTV će u 33. kolu (zadnje kolo) Druge HNL izravno prenositi dvije utakmice.
Šibenik s.d.d. - Novigrad u subotu s početkom u 14.30 sati.
Dinamo II - Gorica u nedjelju s početkom u 17.30 sati.

11.05.2018.

Rezultati 32. kola Druge HNL

Subota (12.05.2018)
--------------------------

DUGOPOLJE - DINAMO II => 2 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 1

VARAŽDIN - SOLIN => 6 - 0

NOVIGRAD - KUSTOŠIJA => 0 - 1


Nedjelja (13.05.2018.)
--------------------------
HAJDUK II - HRVATSKLI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

GORICA - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

09.05.2018.

Raspored službenih osoba za 32. kolo Druge HNL.

Hajduk II - Hrvatski dragovoljac igraju 13.05.2018. (nedjelja) u Dugopolju s početkom u 15.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu GORICA - ŠIBENIK s.d.d. s početkom u 17.30 sati.

09.05.2018.

Rezultati odigranih utakmica 31. kola Druge HNL

Srijeda
---------

LUČKO - VARAŽDIN => 2 - 3

DINAMO II - SESVETE => 0 - 2

GORICA - DUGOPOLJE => 2 - 1

SOLIN - HAJDUK II => 0 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 1 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 3

07.05.2018.

Raspored službenih osoba za 31. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu LUČKO - VARAŽDIN s početkom u 16.00 sati.