NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 2:1
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 1:2
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 3:3
NK Solin - Sesvete 3:1
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 2:2
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00


28.02.
Sesvete - Međimurje 15:00
Hrv. Dragovoljac - GNK Dinamo II 15:00
29.02.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - BSK 15:00
NK Dugopolje - Dubrava Tim Kabel 15:00
HNK Cibalia - NK Solin 15:00
01.03.
Rudeš - Kustošija 15:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Nogometni klub Croatia 15:00
Osijek II s.d.d. - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

15.06.2018.

IZVJEŠĆE DRUGE HNL ZA PROLJEĆE 2018. G.


Izvješće Povjerenika za natjecanje Druge HNL za PROLJEĆE 2018. g.

Ostale novosti

12.03.2019.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu MEĐIMURJE -ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 15.03.2019. (petak) s početkom u 20.00 sati.

08.03.2019.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Petak (8.03.2019.)
--------------------
SESVETE - OSIJEK II => 3 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MEĐIMURJE => 3 - 0


Subota (9.03.2019.)
-----------------------
DUGOPOLJE - KUSTOŠIJA => 1 - 0

LUČKO - VARAŽDIN => 1 - 0

ŠIBENIK - ZADAR s.d.d.=> 5 - 0


Nedjelja (10.03.2019)
-----------------------
HAJDUK II -SOLIN => 1 - 1

BSK - DINAMO II => 2 - 0

05.03.2019.

Raspored službenih osoba za 15. kolo Druge HNL.

HNTV prijenosi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC – MEĐIMURJE koja se igra 8.03.2019. (petak) s početkom u 15.30 sati.

01.03.2019.

Rezultati 14. kola Druge HNL

Petak
-------
OSIJEK II s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

Subota
---------
SOLIN - MEĐIMURJE => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

VARAŽDIN - BSK => 2 - 1

KUSTOŠIJA - LUČKO => 0 - 0


Nedjelja
----------
HAJDUK II - DUGOPOLJE => 0 - 2

DINAMO II - SESVETE => 0 - 0

26.02.2019.

Raspored službenih osoba za 14. kolo Druge HNL.

Utakmica OSIJEK II s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. dogovorom klubova igra se 1.03.2019.g. (petak) s početkom u 17.00 sati.
HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DUGOPOLJE koja se igra 3.03.2019.g. (nedjelja) s početkom u 13.00 sati.

22.01.2019.

PLEUM KLUBOVA DRUGE HNL

PLENUM klubova Druge HNL održati će se 04.02.2019.g. (ponedjeljak) s početkom u 09.00 sati u prostorijama Nogometne Akademije HNS-a u Sesvetama.