#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

15.06.2018.

IZVJEE DRUGE HNL ZA PROLJEE 2018. G.


Izvješe Povjerenika za natjecanje Druge HNL za PROLJEE 2018. g.

Ostale novosti

10.07.2018.

PLENUM klubova Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL odrati e se 19.07.2018.g. (etvrtak) u akovcu.

22.05.2018.

Odreeni domaini prvih kvalifikacijskih utakmica za Prvu i Drugu HNL

Izvueni su domaini prvih kvalifikacijskih utakmica za ostanak – popunu Prve i Druge HNL.


PRVA HNL
------------

Prva kvalifikacijska utakmica NK „ISTRA 1961“ – NK „VARADIN“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Puli s poetkom u 19.00 sati

Druga kvalifikacijska utakmica NK „VARADIN“ - NK „ISTRA 1961“ igra se 2.06.2018. (subota) u Varadinu s poetkom u 19.00 sati

Obje utakmice izravno e prenositi HNTV.



DRUGA HNL
----------------

Prva kvalifikacijska utakmica RNK „SPLIT s.d.d.“ – NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Splitu s poetkom u 17.00 sati.

Druga kvalifikacijska utakmica NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ – RNK „SPLIT s.d.d.“ igra se 2.06.2018. (subota) u Zagrebu s poetkom u 17.00 sati.

20.05.2018.

Veliki uspjeh Domagoja Droeka (NK "Varadin")

Najbolji strijelac Druge HNL u sezoni 2017. / 2018. je DOMAGOJ DROEK iz NK “Varadin“ sa 16 zgoditaka, a Kristijan Lovri iz NK „Kustoija“ je prvi pratitelj s 13. postignutih zgoditaka.

Takoer prema izboru dugoligakih trenera Domagoj Droek proglaen je i za najboljeg igraa Druge HNL.

estitke najboljem igrai i strijelcu Druge HNL Domagoju Droeku.

20.05.2018.

Zavreno je prvenstvo Druge HNL sezona 2017. / 2018.

Prvak je HNK „GORICA“ iz Velike Gorice i izravno ulazi u Prvu HNL.

estitamo HNK „GORICA“ Velika Gorica na osvojenom prvom mjestu elimo im puno portskog uspjeha slijedee sezone u Prvoj HNL.

Na osnovu ostvarenih portskih rezultata u natjecanju Hrvatski Telekom Prve lige i Druge HNL u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama lanka 40. Propozicija natjecanja HT Prve lige, NK „ISTRA 1961“ i NK „VARADIN“ igraju kvalifikacije za ostanak - popunu HT Prve lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domain prve utakmice odreuje se drijebom.

drijeb e se odrati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s poetkom u 11.00 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadia 2.

Nakon odranog drijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi e se satnica poetaka utakmica.


Iz Druge HNL izravno ispada NK „NOVIGRAD“.

Na osnovu ostvarenih portskih rezultata u natjecanju Druge HNL i Tree HNL JUG u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama lanka 39. Propozicija natjecanja Druge lige (za popunu jednog mjesta kvalifikacije po dvostrukom kup sustavu igraju 11-to plasirani klub Druge HNL i drugoplasirani klub Tree HNL skupine JUG iz prvenstva 2017./2018.), NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ i RNK „SPLIT s.d.d“. igraju kvalifikacije za ostanak - popunu Druge lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domain prve utakmice odreuje se drijebom.

drijeb e se odrati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s poetkom u 11.30 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadia 2.

Nakon odranog drijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi e se satnica poetaka utakmica.

19.05.2018.

Rezultati odigranih utakmica 33. kola Druge HNL

Subota (19.05.2018.)
-------------------------
LUKO - DUGOPOLJE => 2 - 0

SOLIN - SESVETE => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARADIN => 0 - 1

KUSTOIJA - HAJDUK II => 2 - 0

IBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 3 - 2


Nedjelja (20.05.2018.)
--------------------------
DINAMO II - GORICA => 1 - 0

16.05.2018.

Raspored slubenih osoba za 33. kolo Druge HNL.

Igra se zadnje kolo Druge HNL.
Sve utakmice koje se igraju 19.05.2018. (subota) poinju u 14.30 sati, a HNTV e izravno prenositi utakmicu IBENIK s.d.d. - NOVIGRAD dok e se sa ostalih terena povremeno ukljuivati.

HNTV e izravno prenositi utakmicu DINAMO II - GORICA koja se igra 20.05.2018. (nedjelja) s poetkom u 17.30 sati.