#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

10.07.2018.

PLENUM klubova Druge HNL


Plenum klubova Druge HNL odrati e se 19.07.2018.g. (etvrtak) u akovcu.

Poziv na PLENARNU sjednicu klubova Druge HNL.

Ostale novosti

20.07.2018.

Raspored utakmica Druge HNL za 2018./2019.

Naprevljen je raspored utakmica Druge HNL za natjecateljsku sezonu 2018./2019. godinu.
Do promjene satnice doi e nakon to HNTV uskaldi prijenos utakmica Prve HNL.

22.05.2018.

Odreeni domaini prvih kvalifikacijskih utakmica za Prvu i Drugu HNL

Izvueni su domaini prvih kvalifikacijskih utakmica za ostanak – popunu Prve i Druge HNL.


PRVA HNL
------------

Prva kvalifikacijska utakmica NK „ISTRA 1961“ – NK „VARADIN“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Puli s poetkom u 19.00 sati

Druga kvalifikacijska utakmica NK „VARADIN“ - NK „ISTRA 1961“ igra se 2.06.2018. (subota) u Varadinu s poetkom u 19.00 sati

Obje utakmice izravno e prenositi HNTV.



DRUGA HNL
----------------

Prva kvalifikacijska utakmica RNK „SPLIT s.d.d.“ – NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Splitu s poetkom u 17.00 sati.

Druga kvalifikacijska utakmica NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ – RNK „SPLIT s.d.d.“ igra se 2.06.2018. (subota) u Zagrebu s poetkom u 17.00 sati.

20.05.2018.

Veliki uspjeh Domagoja Droeka (NK "Varadin")

Najbolji strijelac Druge HNL u sezoni 2017. / 2018. je DOMAGOJ DROEK iz NK “Varadin“ sa 16 zgoditaka, a Kristijan Lovri iz NK „Kustoija“ je prvi pratitelj s 13. postignutih zgoditaka.

Takoer prema izboru dugoligakih trenera Domagoj Droek proglaen je i za najboljeg igraa Druge HNL.

estitke najboljem igrai i strijelcu Druge HNL Domagoju Droeku.

20.05.2018.

Zavreno je prvenstvo Druge HNL sezona 2017. / 2018.

Prvak je HNK „GORICA“ iz Velike Gorice i izravno ulazi u Prvu HNL.

estitamo HNK „GORICA“ Velika Gorica na osvojenom prvom mjestu elimo im puno portskog uspjeha slijedee sezone u Prvoj HNL.

Na osnovu ostvarenih portskih rezultata u natjecanju Hrvatski Telekom Prve lige i Druge HNL u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama lanka 40. Propozicija natjecanja HT Prve lige, NK „ISTRA 1961“ i NK „VARADIN“ igraju kvalifikacije za ostanak - popunu HT Prve lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domain prve utakmice odreuje se drijebom.

drijeb e se odrati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s poetkom u 11.00 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadia 2.

Nakon odranog drijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi e se satnica poetaka utakmica.


Iz Druge HNL izravno ispada NK „NOVIGRAD“.

Na osnovu ostvarenih portskih rezultata u natjecanju Druge HNL i Tree HNL JUG u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama lanka 39. Propozicija natjecanja Druge lige (za popunu jednog mjesta kvalifikacije po dvostrukom kup sustavu igraju 11-to plasirani klub Druge HNL i drugoplasirani klub Tree HNL skupine JUG iz prvenstva 2017./2018.), NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ i RNK „SPLIT s.d.d“. igraju kvalifikacije za ostanak - popunu Druge lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domain prve utakmice odreuje se drijebom.

drijeb e se odrati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s poetkom u 11.30 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadia 2.

Nakon odranog drijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi e se satnica poetaka utakmica.

19.05.2018.

Rezultati odigranih utakmica 33. kola Druge HNL

Subota (19.05.2018.)
-------------------------
LUKO - DUGOPOLJE => 2 - 0

SOLIN - SESVETE => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARADIN => 0 - 1

KUSTOIJA - HAJDUK II => 2 - 0

IBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 3 - 2


Nedjelja (20.05.2018.)
--------------------------
DINAMO II - GORICA => 1 - 0