NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

20.07.2018.

Raspored utakmica Druge HNL za 2018./2019.


Naprevljen je raspored utakmica Druge HNL za natjecateljsku sezonu 2018./2019. godinu.
Do promjene satnice doći će nakon što HNTV uskaldi prijenos utakmica Prve HNL.

Raspored utakmica za 2018./2019. godinu.

Ostale novosti

11.09.2019.

Rezultati utakmica 4. kola Druge HNL

Srijeda (11.09.2019.)
--------
OSIJEK II - KUSTOŠIJA => 2 - 0


Petak (13.09.2019.)
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 3 - 0

SESVETE - DINAMO II => 3 - 0


Subota ( 14.09.2019.)
---------
CIBALIA š.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 3

DUBRAVA TIM KABEL - HAJDUK II => 1 - 1

ORIJENT 1919 - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

SOLIN - MEĐIMURJE => 3 - 0


Nedjelja (15.09.2019.)
---------
RUDEŠ - CROATIA => 3 - 0

08.09.2019.

Utakmica OSIJEK II - KUSTOŠIJA (4. kolo Druge HNL)

Dogovorom klubova utakmica 4. kola Druge HNL između OSIJEK II - KUSTOŠIJA igra se 11.09.2019. (srijeda) s početkom u 16,30 sati.
Službene osobe za utakmicu su:
sudac - Bundović,
I pom. sudac - Plantak
II pom. sudac - Ćosić
4-ti sudac - Kolarić
kontrolor - Strusa
delegat - Polić

30.08.2019.

Rezultati utakmica 3. kola Druge HNL

Petak (30.08.2019.)
--------
DUBRAVA TIM KABEL - DUGOPOLJE => 2 - 2


Subota (31.08.2019.)
---------
KUSTOŠIJA - RUDEŠ => 0 - 2

SOLIN - CIBALIA š.d.d. => 2 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

MEĐIMURJE - SESVETE => 1 - 2


Nedjelja (01.09.2019.)
---------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

BSK - ORIJENT 1919 => 3 - 0

CROATIA - HAJDUK II => 0 - 1

27.08.2019.

Raspored službenih osoba za 3. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utamicu KUSTOŠIJA - RUDEŠ koja se igra 31.08.2019. (subota) s početkom u 16,00 sati.

27.08.2019.

Suspenzija igrača Vlatka Šimunca (NK Solin)

Nakon utakmice 2. kola Druge HNL koja je odigrana 23.08.2019.g. između NK SESVETE – NK SOLIN prijavljen je od strane sutkinje koja je obavljala dužnost četvrtog sudaca zbog neprimjerene izjave.
Prema čanku 143.-1 i članku 145. Disciplinskog pravilnika HNS-a igrač je suspendiran do okončanja postupka.