NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 2:1
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 1:2
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 3:3
NK Solin - Sesvete 3:1
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 2:2
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 3:0
BSK - Osijek II s.d.d. 0:1


28.02.
Sesvete - Međimurje 15:00
Hrv. Dragovoljac - GNK Dinamo II 15:00
29.02.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - BSK 15:00
NK Dugopolje - Dubrava Tim Kabel 15:00
HNK Cibalia - NK Solin 15:00
01.03.
Rudeš - Kustošija 15:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Nogometni klub Croatia 15:00
Osijek II s.d.d. - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

20.07.2018.

Raspored utakmica Druge HNL za 2018./2019.


Naprevljen je raspored utakmica Druge HNL za natjecateljsku sezonu 2018./2019. godinu.
Do promjene satnice doći će nakon što HNTV uskaldi prijenos utakmica Prve HNL.

Raspored utakmica za 2018./2019. godinu.

Ostale novosti

07.05.2019.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu SOLIN - LUČKO koja se igra 12.05.2019. (nedjelja) s početkom u 16.30 sati.

06.05.2019.

Obavijest o licenciranju trenera za sezonu 2019./2020.

Obavijest Nogometne akademije o licenciranju trenera Prve i Druge HNL za novu natjecateljsku sezonu 2019./2020. godine.

03.05.2019.

Rezultati 23. kola Druge HNL

Petak (03.05.2019.)
-------
KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1


Subota (04.05.2019.)
---------
OSIJEK II - SOLIN => 0 - 0

DUGOPOLJE - SESVETE => 1 - 1

LUČKO - BSK => 2 - 3

VARAŽDIN - MEĐIMURJE => 19,00 sati


Nedjelja (05.05.2019.)
----------
DINAMO II - ZADAR s.d.d. => 2 - 1

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0

02.05.2019.

Raspored službenih osoba za 23. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra 3.05.2019. (petak) s početkom u 16.00 sati.

26.04.2019.

Rezultati 22. kola Druge HNL

Petak (26.04.2019.)
------------
SESVETE - LUČKO => 3 - 1
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HAJDUK II => 0 - 1
MEĐIMURJE - KUSTOŠIJA => 1 - 1

Subota (27.04.2019)
-----------
SOLIN - BSK => 2 - 2
ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 1
ZADAR - VARAŽDIN => 3 - 0

Nedjelja (28.04.2019.)
-------------
OSIJEK II s.d.d. - DINAMO II => 3 - 0

26.04.2019.

Promjena termina odigravanja 26. kola Druge HNL

Odlukom HNS-a došlo je do promjene odigravanja 26. kola Druge HNL (zadnje kolo).
Utakmice 26. kola igrati će se 25.05.2019.g. (subota) zbog toga što se utakmice zadnjeg kola Prve HNL igraju 26.05.2019. (nedjelja).