NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 2:1
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 1:2
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 3:3
NK Solin - Sesvete 3:1
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 2:2
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 3:0
BSK - Osijek II s.d.d. 0:1


28.02.
Sesvete - Međimurje 15:00
Hrv. Dragovoljac - GNK Dinamo II 15:00
29.02.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - BSK 15:00
NK Dugopolje - Dubrava Tim Kabel 15:00
HNK Cibalia - NK Solin 15:00
01.03.
Rudeš - Kustošija 15:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Nogometni klub Croatia 15:00
Osijek II s.d.d. - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

24.08.2018.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL.


Zajednički seminar delegata Prve i Druge HNL održati će se 04.09.2018. (utorak) s početkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije (Sesvete).

Seminar delegata Druge HNL.

Ostale novosti

21.02.2020.

Rezultati utakmica 17. kola Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - RUDEŠ koja se igra 22.02.2020. (subota) s početkom u 13,00 sati.

GNK DINAMO II svoje utakmice kao domaćin u proljetnom dijelu sezone igrati će na stadionu "Zagreb" u Kranjčevićevoj.

Petak (21.02.2020.
---------------------
DUBRAVA TIM KABEL - CIBALIA š.d.d. => 2 - 1

MEĐIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 2


Subota (22.02.2020.)
-------------------------
KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - RUDEŠ => 3 - 3

DINAMO II - ORIJENT 1919 => 2 - 2

SOLIN - SESVETE => 3 - 1


Nedjelja (23.02.2020.)
--------------------------
CROATIA - DUGOPOLJE => 3 - 0

BSK - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

18.02.2020.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - RUDEŠ koja se igra 22.02.2020. (subota) s početkom u 13,00 sati.
U proljetnom dijelu sezone DINAMO II svoje utakmice kao domaćin igrati će na stadionu "Zagreb" u Kranjčevićevoj ulici.

27.01.2020.

PLENUM klubova Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL održati će se 04.02.202.g. (utorak) u Zagrebu.

03.12.2019.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - ŠIBENIK S.D.D. KOJA SE IGRA 08.12.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

Utakmica => RUDEŠ - BSK igra se 08.12.2019. na stadionu "Zagreb" u Kranjčevićevoj

Utakmica => DUBRAVA TIM KABEL - CROATIA igra se 07.12.2019. na stadionu NK "Kustošija"