#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

24.08.2018.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL.


Zajedniki seminar delegata Prve i Druge HNL odrati e se 04.09.2018. (utorak) s poetkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije (Sesvete).

Seminar delegata Druge HNL.

Ostale novosti

29.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

Utakmica DINAMO II - DUBRAVA TIM KABEL igra se u Sesvetama na stadionu "Svetog Josipa Radnika" 03.11.2019. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati.

HNTV prenosi utakmicu SESVETE - RUDE koja se igra 02.11.2019.(subota) s poetkom u 13,00 sati.

22.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 11. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CROATIA - DINAMO II koja se igra 27.10.2019. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati.

15.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 10. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - RUDE koja se igra 19.10.2019. (subota) s poetkom u 13,00 sati.

01.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - DINAMO II koja se igra 05.10.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

27.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 8. kolo Druge HNL.

Utakmice 8. kola igraju se 2.10.2019. (srijeda), a HNTV e prenositi utakmicu OSIJEK II - HAJDUK II koja poinje u 16,00 sati.

25.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 7. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - SOLIN koja se igra 28.09.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.