NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
11.09.
Osijek II s.d.d. - Kustošija 2:0
13.09.
Hrv. Dragovoljac - BSK 3:0
Sesvete - GNK Dinamo II 3:0
14.09.
Dubrava Tim Kabel - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
NK Solin - Međimurje 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Šibenik s.d.d. 1:0
HNK Cibalia - NK Dugopolje 0:3
15.09.
Rudeš - Nogometni klub Croatia 3:0


18.09.
Dubrava Tim Kabel - Rudeš 16:00
BSK - Sesvete 16:30
NK Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 16:30
Nogometni klub Croatia - Osijek II s.d.d. 16:30
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 16:30
Šibenik s.d.d. - Hrv. Dragovoljac 18:00
Međimurje - HNK Cibalia 18:00
30.10.
GNK Dinamo II - NK Solin 15:00
Novosti

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL


Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEĐIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARAŽDIN => 0 - 1

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2

Ostale novosti

20.05.2018.

Završeno je prvenstvo Druge HNL sezona 2017. / 2018.

Prvak je HNK „GORICA“ iz Velike Gorice i izravno ulazi u Prvu HNL.

Čestitamo HNK „GORICA“ Velika Gorica na osvojenom prvom mjestu želimo im puno športskog uspjeha slijedeće sezone u Prvoj HNL.

Na osnovu ostvarenih športskih rezultata u natjecanju Hrvatski Telekom Prve lige i Druge HNL u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama članka 40. Propozicija natjecanja HT Prve lige, NK „ISTRA 1961“ i NK „VARAŽDIN“ igraju kvalifikacije za ostanak - popunu HT Prve lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Ždrijeb će se održati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s početkom u 11.00 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadžića 2.

Nakon održanog ždrijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi će se satnica početaka utakmica.


Iz Druge HNL izravno ispada NK „NOVIGRAD“.

Na osnovu ostvarenih športskih rezultata u natjecanju Druge HNL i Treće HNL JUG u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama članka 39. Propozicija natjecanja Druge lige (za popunu jednog mjesta kvalifikacije po dvostrukom kup sustavu igraju 11-to plasirani klub Druge HNL i drugoplasirani klub Treće HNL skupine JUG iz prvenstva 2017./2018.), NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ i RNK „SPLIT s.d.d“. igraju kvalifikacije za ostanak - popunu Druge lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Ždrijeb će se održati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s početkom u 11.30 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadžića 2.

Nakon održanog ždrijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi će se satnica početaka utakmica.

19.05.2018.

Rezultati odigranih utakmica 33. kola Druge HNL

Subota (19.05.2018.)
-------------------------
LUČKO - DUGOPOLJE => 2 - 0

SOLIN - SESVETE => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN => 0 - 1

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 3 - 2


Nedjelja (20.05.2018.)
--------------------------
DINAMO II - GORICA => 1 - 0

16.05.2018.

Raspored službenih osoba za 33. kolo Druge HNL.

Igra se zadnje kolo Druge HNL.
Sve utakmice koje se igraju 19.05.2018. (subota) počinju u 14.30 sati, a HNTV će izravno prenositi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD dok će se sa ostalih terena povremeno uključivati.

HNTV će izravno prenositi utakmicu DINAMO II - GORICA koja se igra 20.05.2018. (nedjelja) s početkom u 17.30 sati.

14.05.2018.

Raspored utakmica 33. kola Druge HNL

HNTV će u 33. kolu (zadnje kolo) Druge HNL izravno prenositi dvije utakmice.
Šibenik s.d.d. - Novigrad u subotu s početkom u 14.30 sati.
Dinamo II - Gorica u nedjelju s početkom u 17.30 sati.

11.05.2018.

Rezultati 32. kola Druge HNL

Subota (12.05.2018)
--------------------------

DUGOPOLJE - DINAMO II => 2 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 1

VARAŽDIN - SOLIN => 6 - 0

NOVIGRAD - KUSTOŠIJA => 0 - 1


Nedjelja (13.05.2018.)
--------------------------
HAJDUK II - HRVATSKLI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

GORICA - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

09.05.2018.

Raspored službenih osoba za 32. kolo Druge HNL.

Hajduk II - Hrvatski dragovoljac igraju 13.05.2018. (nedjelja) u Dugopolju s početkom u 15.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu GORICA - ŠIBENIK s.d.d. s početkom u 17.30 sati.