NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL


Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEĐIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARAŽDIN => 0 - 1

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2

Ostale novosti

13.03.2018.

Rezultati 21. kola Druge HNL

SRIJEDA
----------

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 1 - 1

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 0

KUSTOŠIJA - GORICA => 1 - 1

HAJDUK II - SOLIN => 1 - 0

10.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 20. kola Druge HNL

Subota
---------

GORICA - HAJDUK II => 3 - 0

VARAŽDIN - SOLIN => 2 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 2 - 2

NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0


Nedjelja
-----------

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

09.03.2018.

Raspored službenih osoba za 21. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 21. kola igraju se u srijedu 14.03.2018.g. s početkom u 15.00 sati.

07.03.2018.

Raspored utakmica i službenih osoba za 20. kolo Druge HNL.

Počinje proljetni dio natjecanja u Drugoj HNL.
Utakmice se igraju subotom u 15.00 sati dok utakmica Gorica - Hajduk II počinje u 13.00 sati uz HNTV prijenos.
Utakmica Lučko - Kustošija dogovorom klubova igra se u nedjelju s početkom u 15.00 sati.