NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL


Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEĐIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARAŽDIN => 0 - 1

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2

Ostale novosti

17.10.2017.

Raspored službenih osoba za 13. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD koja se igra 20.10.2017. (petak) s početkom u 15.00 sati.

12.10.2017.

Rezultati 12. kola Druge HNL

Subota
-------
VARAŽDIN - NOVIGRAD => 0 - 0

DUGOPOLJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO => 0 - 0

SESVETE - SOLIN => 0 - 1

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 0


Nedjelja
--------
DINAMO II - GORICA => 1 - 0

10.10.2017.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL

Utakmica DINAMO II - GORICA igra se 15.10.2017.g. (nedjelja) s počekom u 13.00 sati uz izravni prijenos na HNTV dok se ostale utakmice 12. kola igraju u subotu s početkom u 15.00 sati.

10.10.2017.

Rezultati 11. kola Druge HNL

Utorak (10.10.2017.)
--------
HAJDUK II - VARAŽDIN => 0 - 2


Srijeda (11.10.2017.)
--------
KUSTOŠIJA - SOLIN => 1 - 1

SESVETE - GORICA => 0 - 0

DINAMO II - LUČKO => 3 - 0

DUGOPOLJE - NOVIGRAD => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

06.10.2017.

Rezultati 10. kola Druge HNL

Subota
--------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 1

NOVIGRAD - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 0

LUČKO - SESVETE => 2 - 0

GORICA - KUSTOŠIJA => 1 - 0

SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

06.10.2017.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL

Dogovorom klubova utakmica HAJDUK II - VARAŽDIN igra se 10.10.2017.g. (utorak) s početkom u 15.30 sati.
Sve ostale utakmice se igraju u srijedu s početkom u 15.30 sati osim utakmice ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja počinje u 17.00 sati uz izravni prijenos HNTV.