NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL


Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEĐIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARAŽDIN => 0 - 1

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2

Ostale novosti

03.10.2017.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Druge HNL.

Sve utakmice igraju se 7.10.2017.g.(subota) s početkom u 15.30 sati osim utakmice LUČKO - SESVETE koja počinje u 15.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

29.09.2017.

Rezultati 9. kola Druga HNL

Subota
--------

SOLIN - VARAŽDIN => 0 - 0

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 1 - 2


Nedjelja
---------

HAJDUK II - GORICA => 1 - 1

KUSTOŠIJA - LUČKO => 0 - 0

DINAMO II - NOVIGRAD => 1 - 0

28.09.2017.

Zamjena domaćinstva utakmice Varaždin - Dugopolje (10. kolo)

Došlo je do zamjene domaćinstva prvenstvene utakmice 10. kola Druge HNL između Varaždina i Dugopolja koja se je trebala odigrati 7.10.2017. g. s početkom u 15.30 sati na stadionu u Varaždinu.

Utakmica DUGOPOLJE – VARAŽDIN igrati će se na stadionu u Dugopolju također 7.10.2017. g. s početkom u 15.30 sati.

Do promjene domaćinstva došlo je zbog odigravanja utakmica reprezentacije Hrvatske U-21 na stadionu u Varaždinu Hrvatska – Bjelorusija (5.10.2017.) i Hrvatska – Češka (9.10.2017.).

Zbog toga što "A" reprezentacija Hrvatske igra u petak protiv Finske sve utakmice 10. kola igraju se 7.10.2017.g. (subota) s početkom u 15.30 sati osim utakmice Lučko - Sesvete koja počinje u 15.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

27.09.2017.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL

HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II - GORICA koja se igra 1.10.2017. (nedjelja) s početkom u 15.00 sati.

27.09.2017.

Rezultati 8. kola Druge HNL

Srijeda
--------
VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0

DUGOPOLJE - DINAMO II => 1 - 1

NOVIGRAD - SESVETE => 2 - 3

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KUSTOŠIJA => 1 - 1

LUČKO - HAJDUK II => 2 - 2

GORICA - SOLIN => 2 - 0

24.09.2017.

Raspored službenih osoba za 8. kolo Druge HNL

Sve utakmice 8. kola igraju se 27.09.2017. (srijeda) s početkom u 16.00 sati.
HNTV će prenositi utakmicu GORICA - SOLIN.