#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL


Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARADIN => 0 - 1

LUKO - KUSTOIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

IBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2

Ostale novosti

19.05.2017.

Rezultati 32. kola Druge HNL

Subota
--------

SOLIN - DUGOPOLJE => 2 - 1

NOVIGRAD - IBENIK s.d.d. => 0 - 0

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 0

LUKO - IMOTSKI => 2- 0


Nedjelja
--------

RUDE - GORICA => 0 - 2

DINAMO II - ZAGREB => 3 - 0

16.05.2017.

Raspored slubenih osoba za 32. kolo Druge HNL.

HNTV e prenositi utakmicu RUDE - GORICA koja se igra u nedjelju s poetkom u 15.00 sati

14.05.2017.

Rezultati 31. kola Druge HNL.

Nedjelja
----------

GORICA - NOVIGRAD => 5 - 0

SOLIN - RUDE => 0 - 1

IBENIK s.d.d. - SESVETE => 2 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 1

ZAGREB - LUKO => 0 - 1

DUGOPOLJE - IMOTSKI => 1 - 1

09.05.2017.

Raspored slubenih osoba za 31. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 31. kola igraju se u nedjelju.

08.05.2017.

OBAVIJEST KLUBOVIMA

28.04.2017.

Rezultati 30. kola Druge HNL

Petak
-------
SESVETE - GORICA => 1 - 0


Subota
--------
NOVIGRAD - SOLIN => 0 - 0

LUKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

IMOTSKI - ZAGREB => 0 - 1


Nedjelja
--------
RUDE - DUGOPOLJE =>. 1 - 0

DINAMO II - IBENIK s.d.d. => 0 - 0