NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

28.08.2018.

Raspored službenih osoba za 2. kolo Druge HNL.


Raspored službenih osoba za 2. kolo Druge HNL

Ostale novosti

11.10.2018.

Rezultati 8. kola Druge HNL

Subota // 13.10.2018.
----------
SOLIN - DINAMO II => 1 - 1

OSIJEK II s.d.d. - VARAŽDIN => 3 - 0

MEĐIMURJE - HAJDUK II => 1 - 4

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO => 3 - 0

SESVETE - BSK => 1 - 0



Nedjelja // 14.10.2018.
----------
ZADAR s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 0

09.10.2018.

Raspored službenih osoba za 8. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO koja se igra 13.10.2018. (subota) s početkom u 15,00 sati.

05.10.2018.

Rezultati odigranih utakmica 7. kola Druge HNL

Petak (5.10.2018.)
--------
SESVETE - SOLIN => 3 - 0

KUSTOŠIJA - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1


Subota (6.10.2018.)
----------
ZADAR s.d.d. - HAJDUK II s.d.d. => 1 - 0

LUČKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0

DUGOPOLJE - MEĐIMURJE => 4 - 0

VARAŽDIN - DINAMO II => 1 - 4


Nedjelja (7.10.2018.)
---------
BSK - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 1

02.10.2018.

Raspored službenih osoba za 7. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu VARAŽDIN - DINAMO II koja se igra 6.10.2018. (subota) s početkom u 17.00 sati.

28.09.2018.

Rezultati 6. kola Druge HNL

Petak (28.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 1 - 0


Subota (29.09.2018.)
-----------
DINAMO II - KUSTOŠIJA => 0 - 2

SOLIN - VARAŽDIN => 1 - 2

ZADAR s.d.d. - DUGOPOLJE => 3 - 1

MEĐIMURJE - LUČKO => 1 - 0


Nedjelja (30.09.2018.)
-----------
OSIJEK s.d.d. II - HAJDUK II => 3 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SESVETE => 1 - 0

25.09.2018.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu OSIJEK II s.d.d. - HAJDUK II koja se igra 30.09.2018. (nedjelja) s početkom u 14.00 sati.