#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

28.08.2018.

Raspored slubenih osoba za 2. kolo Druge HNL.


Raspored slubenih osoba za 2. kolo Druge HNL

Ostale novosti

04.09.2018.

Raspored slubenih osoba za 3. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu BSK - OSIJEK II s.d.d. koja se igra 9.09.2018. (nedjelja) s poetkom u 16.00 sati.

01.09.2018.

Rezultati odigranih utakmica 2. kola Druge HNL

Petak
--------
KUSTOIJA - DUGOPOLJE => 3 - 2

MEIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

Subota
---------
SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

DINAMO II - BSK => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - IBENIK s.d.d. => 0 - 2

VRADIN - LUKO => 1 - 0

Nedjelja
----------
OSIJEK II s.d.d. - SESVETE => 1 - 0

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL

Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARADIN => 0 - 1

LUKO - KUSTOIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

IBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2

24.08.2018.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL.

Zajedniki seminar delegata Prve i Druge HNL odrati e se 04.09.2018. (utorak) s poetkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije (Sesvete).

21.08.2018.

Raspored slubenih osoba za 1. kolo Druge HNL.

HNTV e prenositi utakmicu SESVETE - DINAMO II koja se igra u petak s poetkom u 17.30 sati.

20.07.2018.

Raspored utakmica Druge HNL za 2018./2019.

Naprevljen je raspored utakmica Druge HNL za natjecateljsku sezonu 2018./2019. godinu.
Do promjene satnice doi e nakon to HNTV uskaldi prijenos utakmica Prve HNL.