NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

06.09.2018.

Rezultati 3. kola Druge HNL


Petak (7.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 2 - 2

SESVETE - ZADAR s.d.d. => 3 - 3



Subota (8.09.2018)
-----------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 2


Nedjelja (9.09.2018.)
-------------
BSK - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1


Ponedjeljak (10.09.2018.)
--------------
LUČKO - DINAMO II => 1 - 0

Ostale novosti

15.03.2019.

Rezultati 16. kola Druge HNL

Petak (15.03.209.)
______

MEĐIMURJE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0


Subota (16.03.2019.)
_______

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0- 0

ZADAR s.d.d. - SESVETE => 2 - 0

OSIJEK II s.d.d - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0


Nedjelja (17.03.2019.)
_________

DINAMO II - LUČKO => 2 - 0

HAJDUK II - KUSTOŠIJA => 1 - 1

12.03.2019.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu MEĐIMURJE -ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 15.03.2019. (petak) s početkom u 20.00 sati.

08.03.2019.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Petak (8.03.2019.)
--------------------
SESVETE - OSIJEK II => 3 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MEĐIMURJE => 3 - 0


Subota (9.03.2019.)
-----------------------
DUGOPOLJE - KUSTOŠIJA => 1 - 0

LUČKO - VARAŽDIN => 1 - 0

ŠIBENIK - ZADAR s.d.d.=> 5 - 0


Nedjelja (10.03.2019)
-----------------------
HAJDUK II -SOLIN => 1 - 1

BSK - DINAMO II => 2 - 0

05.03.2019.

Raspored službenih osoba za 15. kolo Druge HNL.

HNTV prijenosi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC – MEĐIMURJE koja se igra 8.03.2019. (petak) s početkom u 15.30 sati.

01.03.2019.

Rezultati 14. kola Druge HNL

Petak
-------
OSIJEK II s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

Subota
---------
SOLIN - MEĐIMURJE => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

VARAŽDIN - BSK => 2 - 1

KUSTOŠIJA - LUČKO => 0 - 0


Nedjelja
----------
HAJDUK II - DUGOPOLJE => 0 - 2

DINAMO II - SESVETE => 0 - 0

26.02.2019.

Raspored službenih osoba za 14. kolo Druge HNL.

Utakmica OSIJEK II s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. dogovorom klubova igra se 1.03.2019.g. (petak) s početkom u 17.00 sati.
HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DUGOPOLJE koja se igra 3.03.2019.g. (nedjelja) s početkom u 13.00 sati.