#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

11.09.2018.

Raspored slubenih osoba za 4. kolo Druge HNL.


Raspored slubeni osoba za 4. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

15.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 10. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - RUDE koja se igra 19.10.2019. (subota) s poetkom u 13,00 sati.

01.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - DINAMO II koja se igra 05.10.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

27.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 8. kolo Druge HNL.

Utakmice 8. kola igraju se 2.10.2019. (srijeda), a HNTV e prenositi utakmicu OSIJEK II - HAJDUK II koja poinje u 16,00 sati.

25.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 7. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - SOLIN koja se igra 28.09.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

19.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CIBALIA .d.d. - HANJDUK II koja se igra 21.09.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

18.09.2019.

Rezultati utakmica 5. kola Druge HNL

Srijeda (18.09.2019)
-----------

MEIMURJE - CIBALIA .d.d. => 3 - 0

BSK - SESVETE => 1 - 2

IBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0

KUSTOIJA - ORIJENT 1919 => 1 - 2

DUBRAVA TIM KABEL - RUDE => 2 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 2 - 2

CROATIA - OSIJEK II => 0 - 1

DINAMO II - SOLIN => 30.10.2019. U 15,00 sati