NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
16.08.
Sesvete - HNK Cibalia 1:1
Međimurje - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:1
17.08.
NK Solin - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - NK Dugopolje 2:3
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 3:2
18.08.
GNK Dinamo II - Osijek II s.d.d. 1:1
BSK - Rudeš 0:2
Nogometni klub Croatia - Dubrava Tim Kabel 2:0


23.08.
Sesvete - NK Solin 17:30
Hrv. Dragovoljac - Međimurje 17:30
24.08.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - GNK Dinamo II 17:00
NK Dugopolje - Nogometni klub Croatia 17:30
HNK Cibalia - Dubrava Tim Kabel 17:30
25.08.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Kustošija 17:30
Rudeš - Šibenik s.d.d. 17:30
Osijek II s.d.d. - BSK 17:30
Novosti

11.09.2018.

Raspored službenih osoba za 4. kolo Druge HNL.


Raspored službeni osoba za 4. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

20.11.2018.

HNK “ŠIBENIK s.d.d.” jesenski prvak Druge HNL

Odigrano je posljednje jesensko kolo Druge HNL i HNK “ŠIBENIK s.d.d.” je jesenski prvak bez obzira na rezultat neodigrane utakmice 9. kola NK ”DUGOPOLJE” – HNK ”ŠIBENIK s.d.d.” koja se igra 24.11.2018. (subota) s početkom u 13.30 sati u Dugopolju.

13.11.2018.

Rezultati 13. kola Druge HNL

Subota (17.11.2018.)
---------
DUGOPOLJE - SOLIN => 0 - 0

HAJDUK II - LUČKO => 1 - 0

KUSTOŠIJA - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - SESVETE => 3 - 0

DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1

OSIJEK II s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - MEĐIMURJE => 1 - 1

13.11.2018.

Raspored službenih osoba za 13. kolo Druge HNL

Sve utakmice 13. kola igraju se 17.11.2018.g. (subota)n s početkom u 13.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d.

06.11.2018.

Rezultati 12. kola Druge HNL

Petak (09.11.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 1

SESVETE - KUSTOŠIJA => 3 - 0


Subota (10.11.2018.)
----------
SOLIN - ZADAR s.d.d. => 2 - 2

MEĐIMURJE - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - VARAŽDIN => 2 - 0

LUČKO - DUGOPOLJE => 1 - 1


Nedjelja (11.11.2018.)
-----------
BSK - HAJDUK II => 2- 2

06.11.2018.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - VARAŽDIN koja se igra 10.11.2018. (subota) s početkom u 13.00 sati.

30.10.2018.

Rezultati 11. kola Druge HNL

Subota (03.11.2018.)
---------
LUČKO - SOLIN => 2 - 0

DUGOPOLJE - BSK => 2 - 0

DINAMO II - MEĐIMURJE => 1 - 0


Nedjelja (04.11.2018.)
-----------
HAJDUK II - SESVETE => 1 - 0

KUSTOŠIJA - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1

VARAŽDIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 2


Ponedjeljak (05.11.2018.)
--------------
OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. => 2 - 0