NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
06.03.
Međimurje - NK Solin 1:1
07.03.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustošija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rudeš 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - Šibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Međimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustošija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rudeš - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

18.09.2018.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DINAMO II koja se igra 23.0.92018. (nedjelja) s početkom u 14.30 sati.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

06.11.2018.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - VARAŽDIN koja se igra 10.11.2018. (subota) s početkom u 13.00 sati.

30.10.2018.

Rezultati 11. kola Druge HNL

Subota (03.11.2018.)
---------
LUČKO - SOLIN => 2 - 0

DUGOPOLJE - BSK => 2 - 0

DINAMO II - MEĐIMURJE => 1 - 0


Nedjelja (04.11.2018.)
-----------
HAJDUK II - SESVETE => 1 - 0

KUSTOŠIJA - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1

VARAŽDIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 2


Ponedjeljak (05.11.2018.)
--------------
OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. => 2 - 0

30.10.2018.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu DUGOPOLJE - BSK kojha se igra 03.11.2018. g. s početkom u 13,00 sati.
Dogovorom klubova utakmica OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. igra se 05.11.2018. u 14,00 sati.

26.10.2018.

Rezultati 10. kola Druge HNL

Petak
———-
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KUSTOŠIJA => 0 - 1

SESVETE - DUGOPOLJE => 1 - 0

MEĐIMURJE - VARAŽDIN => 0 - 2


Subota
--------
ZADAR s.d.d. - DINAMO II => 1 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - HAJDUK II => 2 - 1


Nedjelja
---------
SOLIN - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

BSK - LUČKO => 1 - 0

23.10.2018.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - HAJDUK II koja se igra 27.10.2018. (subota) s početkom u 13,00 sati.

18.10.2018.

Rezultati 9. kola Druge HNL

Subota (20.10.2018.)
---------
KUSTOŠIJA - MEĐIMURJE => 2 - 1

LUČKO - SESVETE =>. 1 - 0

VARAŽDIN - ZADAR s.d.d. => 2 - 2


Nedjelja (21.10.2018.)
----------
BSK - SOLIN => 1 - 1

HAJDUK II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

DINAMO II - OSIJEK IIs.d.d. => 4 - 1