NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

21.09.2018.

Rezultati 5. kola Druge HNL


Petak (21.09.2018)
--------

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

KUSTOŠIJA - VARAŽDIN => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 3 - 2


Nedjelja (23.09.2018.)
-----------
HAJDUK II - DINAMO II => 2 - 0

BSK - MEĐIMURJE => 3 - 2

LUČKO - ZADAR s.d.d. => 2 - 2

DUGOPOLJE - OSIJEK II s.d.d. => 1 - 0

Ostale novosti

05.11.2019.

Raspored službenih osoba za 13. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - CIBALIA š.d.d. koja se igra 09.11.2019.(subota) s početkom u 13,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica HAJDUK II - MEĐIMURJE igra se 11.11.2019. (ponedjeljak) s početkom u 13,30 sati.

30.10.2019.

Dinamo II - Solin 3 - 0 (0-0)

Odigrana je utakmica 5. kola između GNK DINAMO II = NK SOLIN koja je završila pobijedom domaćina 3 - 0.
Sada više nema neodigranih utakmica.

29.10.2019.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

Utakmica DINAMO II - DUBRAVA TIM KABEL igra se u Sesvetama na stadionu "Svetog Josipa Radnika" 03.11.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

HNTV prenosi utakmicu SESVETE - RUDEŠ koja se igra 02.11.2019.(subota) s početkom u 13,00 sati.

22.10.2019.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CROATIA - DINAMO II koja se igra 27.10.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

15.10.2019.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - RUDEŠ koja se igra 19.10.2019. (subota) s početkom u 13,00 sati.