#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

21.09.2018.

Rezultati 5. kola Druge HNL


Petak (21.09.2018)
--------

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

KUSTOIJA - VARADIN => 2 - 1

IBENIK s.d.d. - SOLIN => 3 - 2


Nedjelja (23.09.2018.)
-----------
HAJDUK II - DINAMO II => 2 - 0

BSK - MEIMURJE => 3 - 2

LUKO - ZADAR s.d.d. => 2 - 2

DUGOPOLJE - OSIJEK II s.d.d. => 1 - 0

Ostale novosti

04.04.2018.

Raspored slubenih osoba za 26. kolo Druge HNL.

HNTV e prenositi utakmicu KUSTOIJA - GORICA s poetkom u 15.00 sati.

03.04.2018.

Rezultati 25. kola Druge HNL

Utorak (03.04.2018.)
--------------------------

DINAMO II - SOLIN => 2 - 1

GORICA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

DUGOPOLJE - KUSTOIJA => 2 - 2

SESVETE - NOVIGRAD => 5 - 0

IBENIK s.d.d. - LUKO => 3 - 0

VARADIN - HAJDUK II => 0 - 1

28.03.2018.

Raspored slubenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

Sve utakmice igraju se 3.04.2018. (utorak) s poetkom u 16.30 sati.
HNTV e prenositi utakmicu VARADIN - HAJDUK II koja poinje u 18.00 sati.

28.03.2018.

Rezultati 24. kola Druge HNL

Srijeda (28.03.2018.)
__________________

LUKO - DINAMO II => 0 - 1

SOLIN - GORICA => 1 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE => 1 - 2

KUSTOIJA - SESVETE => 4 - 0

NOVIGRAD - VARADIN => 0 - 1

HAJDUK II - IBENIK s.d.d. => 2 - 0

23.03.2018.

Rezultati 23. kola Druge HNL

Subota
---------

DINAMO II - IBENIK s.d.d. => 2 - 0

GORICA - LUKO => 2 - 0

DUGOPOLJE - SOLIN => 0 - 1

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 2

VARADIN - KUSTOIJA => 2 - 0

HAJDUK II - NOVIGRAD => 0 - 1

23.03.2018.

Raspored slubenih osoba za 24. kolo Druge HNL

Sve utakmice igraju se 28.03.2018.g. (SRIJEDA) s poetkom u 16.30 sati.
HNTV e prenositi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE koja pinje u 16.00 sati.