NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
NK Dugopolje - Kustošija 13:30
HNK Cibalia - Sesvete 13:30
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 13:30
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 13:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 14:30
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 13:00
Rudeš - BSK 13:30


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

25.09.2018.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu OSIJEK II s.d.d. - HAJDUK II koja se igra 30.09.2018. (nedjelja) s početkom u 14.00 sati.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

05.10.2018.

Rezultati odigranih utakmica 7. kola Druge HNL

Petak (5.10.2018.)
--------
SESVETE - SOLIN => 3 - 0

KUSTOŠIJA - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1


Subota (6.10.2018.)
----------
ZADAR s.d.d. - HAJDUK II s.d.d. => 1 - 0

LUČKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0

DUGOPOLJE - MEĐIMURJE => 4 - 0

VARAŽDIN - DINAMO II => 1 - 4


Nedjelja (7.10.2018.)
---------
BSK - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 1

02.10.2018.

Raspored službenih osoba za 7. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu VARAŽDIN - DINAMO II koja se igra 6.10.2018. (subota) s početkom u 17.00 sati.

28.09.2018.

Rezultati 6. kola Druge HNL

Petak (28.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 1 - 0


Subota (29.09.2018.)
-----------
DINAMO II - KUSTOŠIJA => 0 - 2

SOLIN - VARAŽDIN => 1 - 2

ZADAR s.d.d. - DUGOPOLJE => 3 - 1

MEĐIMURJE - LUČKO => 1 - 0


Nedjelja (30.09.2018.)
-----------
OSIJEK s.d.d. II - HAJDUK II => 3 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SESVETE => 1 - 0

21.09.2018.

Rezultati 5. kola Druge HNL

Petak (21.09.2018)
--------

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

KUSTOŠIJA - VARAŽDIN => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 3 - 2


Nedjelja (23.09.2018.)
-----------
HAJDUK II - DINAMO II => 2 - 0

BSK - MEĐIMURJE => 3 - 2

LUČKO - ZADAR s.d.d. => 2 - 2

DUGOPOLJE - OSIJEK II s.d.d. => 1 - 0

18.09.2018.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DINAMO II koja se igra 23.0.92018. (nedjelja) s početkom u 14.30 sati.

14.09.2018.

Rezultati 4. kola Druge HNL

Petak (14.09.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

OSIJEK II - LUČKO => 0 - 0

MEĐIMURJE - SEVSETE => 1 - 1


Subota (15.09.2018.)
---------
SOLIN - KUSTOŠIJA => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - BSK => 1 - 0

VARAŽDIN - HAJDUK II => 4 - 2


Nedjelja (16.09.2018.
-----------
DINAMO II - DUGOPOLJE => 3 - 0