NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
11.09.
Osijek II s.d.d. - Kustošija 2:0
13.09.
Hrv. Dragovoljac - BSK 3:0
Sesvete - GNK Dinamo II 3:0
14.09.
Dubrava Tim Kabel - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
NK Solin - Međimurje 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Šibenik s.d.d. 1:0
HNK Cibalia - NK Dugopolje 0:3
15.09.
Rudeš - Nogometni klub Croatia 16:30


18.09.
Dubrava Tim Kabel - Rudeš 16:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 16:30
BSK - Sesvete 16:30
Nogometni klub Croatia - Osijek II s.d.d. 16:30
NK Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 16:30
Međimurje - HNK Cibalia 18:00
Šibenik s.d.d. - Hrv. Dragovoljac 18:00
30.10.
GNK Dinamo II - NK Solin 15:00
Novosti

25.09.2018.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu OSIJEK II s.d.d. - HAJDUK II koja se igra 30.09.2018. (nedjelja) s početkom u 14.00 sati.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

24.04.2018.

Raspored službenih osoba za 29. kolo Druge HNL.

U ovom kolu HNTV preonosi dvije utakmice Druge HNL i to:

Subota (28.04.2018.)
---------
GORICA - VARAŽDIN s početkom u 14,30 sati


Nedjelja (29.04.2018.)
---------
DINAMO II - HAJDUK II s početkom u 15,00 sati.

20.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 28. kola Druge HNL

Petak
-------
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 1 - 0


Subota
---------
NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 2 - 0

KUSTOŠIJA - LUČKO => 1 - 0


Ponedjeljak
--------------

HAJDUK II - GORICA => 4 - 1

17.04.2018.

Raspored službenih osoba za 28. kolo Druge HNL.

Dogovorom klubova utakmica:
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. igra se 20.04.2018. (petak)
HAJDUK II - GORICA igra se 23.04.2018. (ponedjeljak)

HNTV prenosi utakmicu VARAŽDIN - DUGOPOLJE koja se igra 21.04.2018. (subota) u 17.00 sati.

12.04.2018.

Rezultati 27. kola Druge HNL

Petak
-------

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 2 - 0


Subota
---------

GORICA - NOVIGRAD => 1 - 0

SESVETE - VARAŽDIN => 0 - 2

LUČKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 3


Nedjelja
----------

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 1 - 3

DINAMO II - KUSTOŠIJA => 4 - 0

10.04.2018.

Raspored službenih osoba za 27. kolo Druge HNL.

HNTV izravno prenosi utakmicu DUGOPOLJE - HAJDUK II koja se igra u nedjelju s početkom u 15.00 sati.