NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 0:0
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 2:0
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 0:2
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 0:2
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 1:0
BSK - Šibenik s.d.d. 0:1


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Kustošija - BSK 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Novosti

28.09.2018.

Rezultati 6. kola Druge HNL


Petak (28.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 1 - 0


Subota (29.09.2018.)
-----------
DINAMO II - KUSTOŠIJA => 0 - 2

SOLIN - VARAŽDIN => 1 - 2

ZADAR s.d.d. - DUGOPOLJE => 3 - 1

MEĐIMURJE - LUČKO => 1 - 0


Nedjelja (30.09.2018.)
-----------
OSIJEK s.d.d. II - HAJDUK II => 3 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SESVETE => 1 - 0

Ostale novosti

20.08.2019.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL

Seminar će se održati u četvrtak 29. kolovoza 2019. god. u prostorijama Nogometne akademije
„SAVA CENTAR“, Ulica Vladimira VIDRIĆA 12, Sesvete s početkom u 11,00 sati.

20.08.2019.

Raspored službenih osoba za 2. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - DINAMO II koja se igra 24.08.2019. (subota) s početkom u 17,00 sati.

Utakmica OSIJEK II - BSK igra se u ponedjeljak 26.08.2019. s početkom u 17,30 sati.

16.08.2019.

Rezultati utakmica 1. kola Druge HNL

Petak (16.08.2019.)
------

SESVETE - CIBALIA š.d.d. => 1 - 1

MEĐIMURJE - ORIJENT 1919 => 1 - 1


Subota (17.08.2019.)
----------

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1

KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 2 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - HAJDUK II => 3 - 2


Nedjelja (18.08.2019.)
-----------

DINAMO II - OSIJEK II => 1 - 1

BSK - RUDEŠ => 0 - 2

CROATIA - DUBRAVA TIM KABEL => 2 - 0

14.08.2019.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL

HNTV izravno prijenosi utakmicu SESVETE - CIBALIA š.d.d. koja se igra u petak 16.08.2019, s početkom u 17,30 sati.

03.07.2019.

Raspored utakmica Druge HNL za 2019./2020. - jesenski dio 2019.

Održan je PLENUM klubova Druge HNL na kojem izvučeni "Berger brojevi".

27.06.2019.

PLENUM KLUBOVA DRUGE HNL

Plenum klubova Druge HNL održati će se 3. srpnja 2019. g. s početkom u 11,00 sati u prostorijama Nogometne akademije HNS-a.