NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
16.08.
Sesvete - HNK Cibalia 1:1
Međimurje - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:1
17.08.
NK Solin - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - NK Dugopolje 2:3
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 3:2
18.08.
GNK Dinamo II - Osijek II s.d.d. 1:1
BSK - Rudeš 0:2
Nogometni klub Croatia - Dubrava Tim Kabel 2:0


23.08.
Hrv. Dragovoljac - Međimurje 17:30
Sesvete - NK Solin 17:30
24.08.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - GNK Dinamo II 17:00
NK Dugopolje - Nogometni klub Croatia 17:30
HNK Cibalia - Dubrava Tim Kabel 17:30
25.08.
Rudeš - Šibenik s.d.d. 17:30
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Kustošija 17:30
26.08.
Osijek II s.d.d. - BSK 17:30
Novosti

28.09.2018.

Rezultati 6. kola Druge HNL


Petak (28.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 1 - 0


Subota (29.09.2018.)
-----------
DINAMO II - KUSTOŠIJA => 0 - 2

SOLIN - VARAŽDIN => 1 - 2

ZADAR s.d.d. - DUGOPOLJE => 3 - 1

MEĐIMURJE - LUČKO => 1 - 0


Nedjelja (30.09.2018.)
-----------
OSIJEK s.d.d. II - HAJDUK II => 3 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SESVETE => 1 - 0

Ostale novosti

18.04.2019.

Odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL

Pred 300 gledatelja odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL između NK DUGOPOLJE – GNK DINAMO II koja je završila pobjedom domaćina s 1 - 0.

16.04.2019.

Raspored službenih osoba za 21. kolo Druge HNL.

Prema kalendaru natjecanja 21. kolo igra se 23.04.2019. (utorak) ali dogovorom klubova neke utakmice se igraju u drugom terminu i u drugo vrijeme.
HNTV prenosi utakmicu LUČKO – ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 23.04.2019. (utorak) s početkom u 15,30 sati.

12.04.2019.

Rezultati 20. kola Druge HNL

Petak (12.04.2019.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - LUČKO => 2 - 1
MEĐIMURJE - DUGOPOLJE => 1 - 2


Subota (13.04.2019.)
------------
SOLIN - SESVETE => 1 - 1
ŠIBENIK s.d.d. - BSK => 3 - 2
OSIJEK II s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 0


Nedjelja (14.04.2019.)
-----------
DINAMO II - VARAŽDIN => 1 - 2
HAJDUK II - ZADAR s.d.d. => 2 - 0

09.04.2019.

Raspored službenih osoba za 20. kolo Druge HNL

HNTV će prenositi utakmicu DINAMO II - VARAŽDIN koja se igra 14.04.2019. s početkom u 14.30 sati.

05.04.2019.

Rezultati 19. kola Druge HNL

Petak (05.04.2019.)
---------------------
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0

Subota (06.04.2019.)
----------------------
VARAŽDIN - SOLIN => 2 - 1
KUSTOŠIJA -DINAMO II => 1- 0
DUGOPOLJE - ZADAR s.d.d. => 1 - 0
LUČKO - MEĐIMURJE => 0 - 0

Nedjelja (07.04.2019.)
-------------------------
BSK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0

Ponedjeljak (08.04.2019.)
------------------------------
HAJDUK II - OSIJEK II => 3 - 1

02.04.2019.

Raspored službenih osoba za 19. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 5.04.2019. (petak) s početkom u 16.30 sati.