NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
18.05.
Osijek II s.d.d. - Međimurje 2:1
Kustošija - Sesvete 2:0
NK Dugopolje - Lučko 2:0
Zadar s.d.d. - NK Solin 5:1
NK 'Varaždin' Varaždin - Šibenik s.d.d. 3:1
19.05.
GNK Dinamo II - Hrv. Dragovoljac 0:0
20.05.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - BSK 3:3


25.05.
Sesvete - NK 'Varaždin' Varaždin 17:30
NK Solin - NK Dugopolje 17:30
Hrv. Dragovoljac - Osijek II s.d.d. 17:30
Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II 17:30
Međimurje - Zadar s.d.d. 17:30
BSK - Kustošija 17:30
Lučko - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 17:30
Novosti

09.10.2018.

Raspored službenih osoba za 8. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO koja se igra 13.10.2018. (subota) s početkom u 15,00 sati.

Raspored službenih osoba za 8. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

18.10.2018.

Rezultati 9. kola Druge HNL

Subota (20.10.2018.)
---------
KUSTOŠIJA - MEĐIMURJE => 2 - 1

LUČKO - SESVETE =>. 1 - 0

VARAŽDIN - ZADAR s.d.d. => 2 - 2


Nedjelja (21.10.2018.)
----------
BSK - SOLIN => 1 - 1

HAJDUK II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

DINAMO II - OSIJEK IIs.d.d. => 4 - 1

16.10.2018.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

Zbog kvalifikacijskog turnira reprezentacije U-17 na stadionu u Dugopolju utakmica DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. igrati će se 24.11.2018.g. (subota) s početkom u 13,30 sati.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - MEĐIMURJE koja se igra 20.10.2018. (subota) u 13,00 sati.

11.10.2018.

Rezultati 8. kola Druge HNL

Subota // 13.10.2018.
----------
SOLIN - DINAMO II => 1 - 1

OSIJEK II s.d.d. - VARAŽDIN => 3 - 0

MEĐIMURJE - HAJDUK II => 1 - 4

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO => 3 - 0

SESVETE - BSK => 1 - 0



Nedjelja // 14.10.2018.
----------
ZADAR s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 0

05.10.2018.

Rezultati odigranih utakmica 7. kola Druge HNL

Petak (5.10.2018.)
--------
SESVETE - SOLIN => 3 - 0

KUSTOŠIJA - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1


Subota (6.10.2018.)
----------
ZADAR s.d.d. - HAJDUK II s.d.d. => 1 - 0

LUČKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0

DUGOPOLJE - MEĐIMURJE => 4 - 0

VARAŽDIN - DINAMO II => 1 - 4


Nedjelja (7.10.2018.)
---------
BSK - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 1

02.10.2018.

Raspored službenih osoba za 7. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu VARAŽDIN - DINAMO II koja se igra 6.10.2018. (subota) s početkom u 17.00 sati.

28.09.2018.

Rezultati 6. kola Druge HNL

Petak (28.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 1 - 0


Subota (29.09.2018.)
-----------
DINAMO II - KUSTOŠIJA => 0 - 2

SOLIN - VARAŽDIN => 1 - 2

ZADAR s.d.d. - DUGOPOLJE => 3 - 1

MEĐIMURJE - LUČKO => 1 - 0


Nedjelja (30.09.2018.)
-----------
OSIJEK s.d.d. II - HAJDUK II => 3 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SESVETE => 1 - 0