NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
16.08.
Sesvete - HNK Cibalia 1:1
Međimurje - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:1
17.08.
NK Solin - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - NK Dugopolje 2:3
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 3:2
18.08.
GNK Dinamo II - Osijek II s.d.d. 1:1
BSK - Rudeš 0:2
Nogometni klub Croatia - Dubrava Tim Kabel 2:0


23.08.
Hrv. Dragovoljac - Međimurje 17:30
Sesvete - NK Solin 17:30
24.08.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - GNK Dinamo II 17:00
NK Dugopolje - Nogometni klub Croatia 17:30
HNK Cibalia - Dubrava Tim Kabel 17:30
25.08.
Rudeš - Šibenik s.d.d. 17:30
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Kustošija 17:30
26.08.
Osijek II s.d.d. - BSK 17:30
Novosti

11.10.2018.

Rezultati 8. kola Druge HNL


Subota // 13.10.2018.
----------
SOLIN - DINAMO II => 1 - 1

OSIJEK II s.d.d. - VARAŽDIN => 3 - 0

MEĐIMURJE - HAJDUK II => 1 - 4

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO => 3 - 0

SESVETE - BSK => 1 - 0



Nedjelja // 14.10.2018.
----------
ZADAR s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 0

Ostale novosti

01.09.2018.

Rezultati odigranih utakmica 2. kola Druge HNL

Petak
--------
KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 3 - 2

MEĐIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

Subota
---------
SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

DINAMO II - BSK => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 2

VRAŽDIN - LUČKO => 1 - 0

Nedjelja
----------
OSIJEK II s.d.d. - SESVETE => 1 - 0

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL

Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEĐIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARAŽDIN => 0 - 1

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2

24.08.2018.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL.

Zajednički seminar delegata Prve i Druge HNL održati će se 04.09.2018. (utorak) s početkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije (Sesvete).

21.08.2018.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu SESVETE - DINAMO II koja se igra u petak s početkom u 17.30 sati.

20.07.2018.

Raspored utakmica Druge HNL za 2018./2019.

Naprevljen je raspored utakmica Druge HNL za natjecateljsku sezonu 2018./2019. godinu.
Do promjene satnice doći će nakon što HNTV uskaldi prijenos utakmica Prve HNL.