NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

16.10.2018.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL.


Zbog kvalifikacijskog turnira reprezentacije U-17 na stadionu u Dugopolju utakmica DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. igrati će se 24.11.2018.g. (subota) s početkom u 13,30 sati.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - MEĐIMURJE koja se igra 20.10.2018. (subota) u 13,00 sati.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

10.05.2019.

Rezultati utakmica 24. kola Druge HNL

Petak (10.05.2019.)
--------
SESVETE - HAJDUK II => 4 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN => 0 - 1

MEĐIMURJE - DINAMO II => 1 - 1


Subota (11.05.2019.)
-----------
ZADAR s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 1


Nedjelja (12.05.2019.)
------------
SOLIN - LUČKO => 3 - 0

BSK - DUGOPOLJE => 17.00 sati

07.05.2019.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu SOLIN - LUČKO koja se igra 12.05.2019. (nedjelja) s početkom u 16.30 sati.

06.05.2019.

Obavijest o licenciranju trenera za sezonu 2019./2020.

Obavijest Nogometne akademije o licenciranju trenera Prve i Druge HNL za novu natjecateljsku sezonu 2019./2020. godine.

03.05.2019.

Rezultati 23. kola Druge HNL

Petak (03.05.2019.)
-------
KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1


Subota (04.05.2019.)
---------
OSIJEK II - SOLIN => 0 - 0

DUGOPOLJE - SESVETE => 1 - 1

LUČKO - BSK => 2 - 3

VARAŽDIN - MEĐIMURJE => 19,00 sati


Nedjelja (05.05.2019.)
----------
DINAMO II - ZADAR s.d.d. => 2 - 1

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0

02.05.2019.

Raspored službenih osoba za 23. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra 3.05.2019. (petak) s početkom u 16.00 sati.

26.04.2019.

Rezultati 22. kola Druge HNL

Petak (26.04.2019.)
------------
SESVETE - LUČKO => 3 - 1
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HAJDUK II => 0 - 1
MEĐIMURJE - KUSTOŠIJA => 1 - 1

Subota (27.04.2019)
-----------
SOLIN - BSK => 2 - 2
ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 1
ZADAR - VARAŽDIN => 3 - 0

Nedjelja (28.04.2019.)
-------------
OSIJEK II s.d.d. - DINAMO II => 3 - 0