NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
17.11.
NK 'Varaždin' Varaždin - Sesvete 3:0
Kustošija - BSK 1:1
Osijek - Hrv. Dragovoljac 3:1
GNK Dinamo II - Šibenik s.d.d. 0:1
NK Dugopolje - NK Solin 0:0
Zadar s.d.d. - Međimurje 1:1
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Lučko 1:0


02.03.
Kustošija - Lučko 15:00
Osijek - Šibenik s.d.d. 15:00
NK Solin - Međimurje 15:00
Zadar s.d.d. - Hrv. Dragovoljac 15:00
NK 'Varaždin' Varaždin - BSK 15:00
03.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Dugopolje 13:00
GNK Dinamo II - Sesvete 15:00
Novosti

26.10.2018.

Rezultati 10. kola Druge HNL


Petak
———-
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KUSTOŠIJA => 0 - 1

SESVETE - DUGOPOLJE => 1 - 0

MEĐIMURJE - VARAŽDIN => 0 - 2


Subota
--------
ZADAR s.d.d. - DINAMO II => 1 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - HAJDUK II => 2 - 1


Nedjelja
---------
SOLIN - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

BSK - LUČKO => 1 - 0

Ostale novosti

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL

Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEĐIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARAŽDIN => 0 - 1

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2

24.08.2018.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL.

Zajednički seminar delegata Prve i Druge HNL održati će se 04.09.2018. (utorak) s početkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije (Sesvete).

21.08.2018.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu SESVETE - DINAMO II koja se igra u petak s početkom u 17.30 sati.

20.07.2018.

Raspored utakmica Druge HNL za 2018./2019.

Naprevljen je raspored utakmica Druge HNL za natjecateljsku sezonu 2018./2019. godinu.
Do promjene satnice doći će nakon što HNTV uskaldi prijenos utakmica Prve HNL.

10.07.2018.

PLENUM klubova Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL održati će se 19.07.2018.g. (četvrtak) u Čakovcu.