NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

30.10.2018.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL


HNTV prenosi utakmicu DUGOPOLJE - BSK kojha se igra 03.11.2018. g. s početkom u 13,00 sati.
Dogovorom klubova utakmica OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. igra se 05.11.2018. u 14,00 sati.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

21.09.2018.

Rezultati 5. kola Druge HNL

Petak (21.09.2018)
--------

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

KUSTOŠIJA - VARAŽDIN => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 3 - 2


Nedjelja (23.09.2018.)
-----------
HAJDUK II - DINAMO II => 2 - 0

BSK - MEĐIMURJE => 3 - 2

LUČKO - ZADAR s.d.d. => 2 - 2

DUGOPOLJE - OSIJEK II s.d.d. => 1 - 0

18.09.2018.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DINAMO II koja se igra 23.0.92018. (nedjelja) s početkom u 14.30 sati.

14.09.2018.

Rezultati 4. kola Druge HNL

Petak (14.09.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

OSIJEK II - LUČKO => 0 - 0

MEĐIMURJE - SEVSETE => 1 - 1


Subota (15.09.2018.)
---------
SOLIN - KUSTOŠIJA => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - BSK => 1 - 0

VARAŽDIN - HAJDUK II => 4 - 2


Nedjelja (16.09.2018.
-----------
DINAMO II - DUGOPOLJE => 3 - 0

06.09.2018.

Rezultati 3. kola Druge HNL

Petak (7.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 2 - 2

SESVETE - ZADAR s.d.d. => 3 - 3



Subota (8.09.2018)
-----------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 2


Nedjelja (9.09.2018.)
-------------
BSK - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1


Ponedjeljak (10.09.2018.)
--------------
LUČKO - DINAMO II => 1 - 0

04.09.2018.

Raspored službenih osoba za 3. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu BSK - OSIJEK II s.d.d. koja se igra 9.09.2018. (nedjelja) s početkom u 16.00 sati.