NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

06.11.2018.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - VARAŽDIN koja se igra 10.11.2018. (subota) s početkom u 13.00 sati.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

25.09.2019.

Raspored službenih osoba za 7. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN koja se igra 28.09.2019. (subota) s početkom u 14,30 sati.

19.09.2019.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CIBALIA š.d.d. - HANJDUK II koja se igra 21.09.2019. (subota) s početkom u 14,30 sati.

18.09.2019.

Rezultati utakmica 5. kola Druge HNL

Srijeda (18.09.2019)
-----------

MEĐIMURJE - CIBALIA š.d.d. => 3 - 0

BSK - SESVETE => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0

KUSTOŠIJA - ORIJENT 1919 => 1 - 2

DUBRAVA TIM KABEL - RUDEŠ => 2 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 2 - 2

CROATIA - OSIJEK II => 0 - 1

DINAMO II - SOLIN => 30.10.2019. U 15,00 sati

13.09.2019.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu DUBRAVA TIM KABEL - RUDEŠ koja se igra 18.09.2019. (srijeda) s početkom u 16,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica DINAMO II - SOLIN igra se 30.10.2019. (srijeda) s početkom u 15,00 sati.

11.09.2019.

Rezultati utakmica 4. kola Druge HNL

Srijeda (11.09.2019.)
--------
OSIJEK II - KUSTOŠIJA => 2 - 0


Petak (13.09.2019.)
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 3 - 0

SESVETE - DINAMO II => 3 - 0


Subota ( 14.09.2019.)
---------
CIBALIA š.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 3

DUBRAVA TIM KABEL - HAJDUK II => 1 - 1

ORIJENT 1919 - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

SOLIN - MEĐIMURJE => 3 - 0


Nedjelja (15.09.2019.)
---------
RUDEŠ - CROATIA => 3 - 0