NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
11.09.
Osijek II s.d.d. - Kustošija 2:0
13.09.
Hrv. Dragovoljac - BSK 3:0
Sesvete - GNK Dinamo II 3:0
14.09.
Dubrava Tim Kabel - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
NK Solin - Međimurje 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Šibenik s.d.d. 1:0
HNK Cibalia - NK Dugopolje 0:3
15.09.
Rudeš - Nogometni klub Croatia 3:0


18.09.
Dubrava Tim Kabel - Rudeš 16:00
BSK - Sesvete 16:30
NK Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 16:30
Nogometni klub Croatia - Osijek II s.d.d. 16:30
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 16:30
Šibenik s.d.d. - Hrv. Dragovoljac 18:00
Međimurje - HNK Cibalia 18:00
30.10.
GNK Dinamo II - NK Solin 15:00
Novosti

13.11.2018.

Raspored službenih osoba za 13. kolo Druge HNL


Sve utakmice 13. kola igraju se 17.11.2018.g. (subota)n s početkom u 13.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d.

Raspored službenih osoba za 13. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

30.08.2019.

Rezultati utakmica 3. kola Druge HNL

Petak (30.08.2019.)
--------
DUBRAVA TIM KABEL - DUGOPOLJE => 2 - 2


Subota (31.08.2019.)
---------
KUSTOŠIJA - RUDEŠ => 0 - 2

SOLIN - CIBALIA š.d.d. => 2 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

MEĐIMURJE - SESVETE => 1 - 2


Nedjelja (01.09.2019.)
---------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

BSK - ORIJENT 1919 => 3 - 0

CROATIA - HAJDUK II => 0 - 1

27.08.2019.

Raspored službenih osoba za 3. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utamicu KUSTOŠIJA - RUDEŠ koja se igra 31.08.2019. (subota) s početkom u 16,00 sati.

27.08.2019.

Suspenzija igrača Vlatka Šimunca (NK Solin)

Nakon utakmice 2. kola Druge HNL koja je odigrana 23.08.2019.g. između NK SESVETE – NK SOLIN prijavljen je od strane sutkinje koja je obavljala dužnost četvrtog sudaca zbog neprimjerene izjave.
Prema čanku 143.-1 i članku 145. Disciplinskog pravilnika HNS-a igrač je suspendiran do okončanja postupka.

23.08.2019.

Rezultati utakmica 2. kola Druge HNL

Petak (23.08.2019.)
--------

SESVETE - SOLIN => 1 -1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MEĐIMURJE => 2 - 2


Subota (24.08.2019.)
---------

CIBALIA š.d.d. - DUBRAVA TIM KABEL => 3 - 1

DUGOPOLJE - CROATIA => 0 - 2

ORIJENT 1919 - DINAMO II => 2 - 2



Nedjelja (25.08.2019.)
-----------

HAJDUK II - KUSTOŠIJA =>

RUDEŠ - ŠIBENIK s.d.d. =>


Ponedjeljak (26.08.2019.)
--------------

OSIJEK II s.d.d. - BSK =>

20.08.2019.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL

Seminar će se održati u četvrtak 29. kolovoza 2019. god. u prostorijama Nogometne akademije
„SAVA CENTAR“, Ulica Vladimira VIDRIĆA 12, Sesvete s početkom u 11,00 sati.

20.08.2019.

Raspored službenih osoba za 2. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - DINAMO II koja se igra 24.08.2019. (subota) s početkom u 17,00 sati.

Utakmica OSIJEK II - BSK igra se u ponedjeljak 26.08.2019. s početkom u 17,30 sati.