NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
05.10.
Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II 2:1
NK Dugopolje - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - Međimurje 0:0
Dubrava Tim Kabel - Sesvete 0:2
06.10.
BSK - HNK Cibalia 1:1
Rudeš - Osijek II s.d.d. 1:0
Nogometni klub Croatia - NK Solin 2:1
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 0:2


18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

13.11.2018.

Raspored službenih osoba za 13. kolo Druge HNL


Sve utakmice 13. kola igraju se 17.11.2018.g. (subota)n s početkom u 13.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d.

Raspored službenih osoba za 13. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

26.04.2019.

Promjena termina odigravanja 26. kola Druge HNL

Odlukom HNS-a došlo je do promjene odigravanja 26. kola Druge HNL (zadnje kolo).
Utakmice 26. kola igrati će se 25.05.2019.g. (subota) zbog toga što se utakmice zadnjeg kola Prve HNL igraju 26.05.2019. (nedjelja).

23.04.2019.

Raspored službenih osoba za 22. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu MEĐIMURJE - KUSTOŠIJA koja se igra 26.04.2019. (petak) s početkom u 20.00 sati.

19.04.2019.

Rezultati 21. kola Druge HNL

Petak (19.04.2019)
----------
BSK - SESVETE => 0 - 3


Subota (20.04.2019.)
----------
VARAŽDIN - OSIJEK II => 2 - 0
KUSTOŠIJA - ZADAR s.d.d. => 0 - 0

Utorak (23.04.2019.)
-----------
DINAMO II - SOLIN => 1 - 1
HAJDUK II - MEĐIMURJE => 2 - 1
LUČKO - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1
DUGOPOLJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1

18.04.2019.

Odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL

Pred 300 gledatelja odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL između NK DUGOPOLJE – GNK DINAMO II koja je završila pobjedom domaćina s 1 - 0.

16.04.2019.

Raspored službenih osoba za 21. kolo Druge HNL.

Prema kalendaru natjecanja 21. kolo igra se 23.04.2019. (utorak) ali dogovorom klubova neke utakmice se igraju u drugom terminu i u drugo vrijeme.
HNTV prenosi utakmicu LUČKO – ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 23.04.2019. (utorak) s početkom u 15,30 sati.

12.04.2019.

Rezultati 20. kola Druge HNL

Petak (12.04.2019.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - LUČKO => 2 - 1
MEĐIMURJE - DUGOPOLJE => 1 - 2


Subota (13.04.2019.)
------------
SOLIN - SESVETE => 1 - 1
ŠIBENIK s.d.d. - BSK => 3 - 2
OSIJEK II s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 0


Nedjelja (14.04.2019.)
-----------
DINAMO II - VARAŽDIN => 1 - 2
HAJDUK II - ZADAR s.d.d. => 2 - 0