#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

24.11.2018.

Odigrana je utakmica 9. kola


Odigrana je utakmici 9. kola izmeu NK ”DUGOPOLJE” – HNK ”IBENIK s.d.d.” koja je zavrila pobijedom NK "DUGOPOLJE" 1 - 0.

Ostale novosti

20.11.2018.

HNK “IBENIK s.d.d.” jesenski prvak Druge HNL

Odigrano je posljednje jesensko kolo Druge HNL i HNK “IBENIK s.d.d.” je jesenski prvak bez obzira na rezultat neodigrane utakmice 9. kola NK ”DUGOPOLJE” – HNK ”IBENIK s.d.d.” koja se igra 24.11.2018. (subota) s poetkom u 13.30 sati u Dugopolju.

13.11.2018.

Rezultati 13. kola Druge HNL

Subota (17.11.2018.)
---------
DUGOPOLJE - SOLIN => 0 - 0

HAJDUK II - LUKO => 1 - 0

KUSTOIJA - BSK => 1 - 1

VARADIN - SESVETE => 3 - 0

DINAMO II - IBENIK s.d.d. => 0 - 1

OSIJEK II s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - MEIMURJE => 1 - 1

13.11.2018.

Raspored slubenih osoba za 13. kolo Druge HNL

Sve utakmice 13. kola igraju se 17.11.2018.g. (subota)n s poetkom u 13.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - IBENIK s.d.d.

06.11.2018.

Rezultati 12. kola Druge HNL

Petak (09.11.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 1

SESVETE - KUSTOIJA => 3 - 0


Subota (10.11.2018.)
----------
SOLIN - ZADAR s.d.d. => 2 - 2

MEIMURJE - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 1

IBENIK s.d.d. - VARADIN => 2 - 0

LUKO - DUGOPOLJE => 1 - 1


Nedjelja (11.11.2018.)
-----------
BSK - HAJDUK II => 2- 2

06.11.2018.

Raspored slubenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - VARADIN koja se igra 10.11.2018. (subota) s poetkom u 13.00 sati.

30.10.2018.

Rezultati 11. kola Druge HNL

Subota (03.11.2018.)
---------
LUKO - SOLIN => 2 - 0

DUGOPOLJE - BSK => 2 - 0

DINAMO II - MEIMURJE => 1 - 0


Nedjelja (04.11.2018.)
-----------
HAJDUK II - SESVETE => 1 - 0

KUSTOIJA - IBENIK s.d.d. => 0 - 1

VARADIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 2


Ponedjeljak (05.11.2018.)
--------------
OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. => 2 - 0