#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

23.12.2018.

estitka 2019.


estitka rukovodstva Druge HNL.

Ostale novosti

06.11.2018.

Raspored slubenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - VARADIN koja se igra 10.11.2018. (subota) s poetkom u 13.00 sati.

30.10.2018.

Rezultati 11. kola Druge HNL

Subota (03.11.2018.)
---------
LUKO - SOLIN => 2 - 0

DUGOPOLJE - BSK => 2 - 0

DINAMO II - MEIMURJE => 1 - 0


Nedjelja (04.11.2018.)
-----------
HAJDUK II - SESVETE => 1 - 0

KUSTOIJA - IBENIK s.d.d. => 0 - 1

VARADIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 2


Ponedjeljak (05.11.2018.)
--------------
OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. => 2 - 0

30.10.2018.

Raspored slubenih osoba za 11. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu DUGOPOLJE - BSK kojha se igra 03.11.2018. g. s poetkom u 13,00 sati.
Dogovorom klubova utakmica OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. igra se 05.11.2018. u 14,00 sati.

26.10.2018.

Rezultati 10. kola Druge HNL

Petak
———-
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KUSTOIJA => 0 - 1

SESVETE - DUGOPOLJE => 1 - 0

MEIMURJE - VARADIN => 0 - 2


Subota
--------
ZADAR s.d.d. - DINAMO II => 1 - 3

IBENIK s.d.d. - HAJDUK II => 2 - 1


Nedjelja
---------
SOLIN - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

BSK - LUKO => 1 - 0

23.10.2018.

Raspored slubenih osoba za 10. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - HAJDUK II koja se igra 27.10.2018. (subota) s poetkom u 13,00 sati.

18.10.2018.

Rezultati 9. kola Druge HNL

Subota (20.10.2018.)
---------
KUSTOIJA - MEIMURJE => 2 - 1

LUKO - SESVETE =>. 1 - 0

VARADIN - ZADAR s.d.d. => 2 - 2


Nedjelja (21.10.2018.)
----------
BSK - SOLIN => 1 - 1

HAJDUK II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

DINAMO II - OSIJEK IIs.d.d. => 4 - 1