NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

22.01.2019.

PLEUM KLUBOVA DRUGE HNL


PLENUM klubova Druge HNL održati će se 04.02.2019.g. (ponedjeljak) s početkom u 09.00 sati u prostorijama Nogometne Akademije HNS-a u Sesvetama.

PLENUM klubova Druge HNL.

Ostale novosti

30.03.2019.

Rezultati 18. kola Druge HNL

Petak (29.03.2019.)
------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 1 - 3
MEĐIMURJE - BSK => 1 - 0

Subota (30.03.2019.)
--------
SOLIN - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1
ZADAR s.d.d. - LUČKO => 2 - 1
OSIJEK II - DUGOPOLJE => 4 - 0
VARAŽDIN - KUSTOŠIJA => 2 - 1

Nedjelja (31.03.2019.)
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 0 - 0

26.03.2019.

Raspored službenih osoba za 18. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - HAJDUK II koja se igra 31.03.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

19.03.2019.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II - VARAŽDIN koja se igra 22.03.2019. (petak) s početkom u 15.00 sati.

Utakmica DUGOPOLJE - DINAMO II odgođena je za 18.04.2019. (četvrtak) zbog toga što reprezentacija U-19 ima Elitno kolo kvalifikacija za EURO, a dio turnira igra se na stadionu u Dugopolju.

15.03.2019.

Rezultati 16. kola Druge HNL

Petak (15.03.209.)
______

MEĐIMURJE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0


Subota (16.03.2019.)
_______

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0- 0

ZADAR s.d.d. - SESVETE => 2 - 0

OSIJEK II s.d.d - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0


Nedjelja (17.03.2019.)
_________

DINAMO II - LUČKO => 2 - 0

HAJDUK II - KUSTOŠIJA => 1 - 1

12.03.2019.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu MEĐIMURJE -ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 15.03.2019. (petak) s početkom u 20.00 sati.

08.03.2019.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Petak (8.03.2019.)
--------------------
SESVETE - OSIJEK II => 3 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MEĐIMURJE => 3 - 0


Subota (9.03.2019.)
-----------------------
DUGOPOLJE - KUSTOŠIJA => 1 - 0

LUČKO - VARAŽDIN => 1 - 0

ŠIBENIK - ZADAR s.d.d.=> 5 - 0


Nedjelja (10.03.2019)
-----------------------
HAJDUK II -SOLIN => 1 - 1

BSK - DINAMO II => 2 - 0