#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

08.03.2019.

Rezultati 15. kola Druge HNL


Petak (8.03.2019.)
--------------------
SESVETE - OSIJEK II => 3 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MEIMURJE => 3 - 0


Subota (9.03.2019.)
-----------------------
DUGOPOLJE - KUSTOIJA => 1 - 0

LUKO - VARADIN => 1 - 0

IBENIK - ZADAR s.d.d.=> 5 - 0


Nedjelja (10.03.2019)
-----------------------
HAJDUK II -SOLIN => 1 - 1

BSK - DINAMO II => 2 - 0

Ostale novosti

15.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 10. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - RUDE koja se igra 19.10.2019. (subota) s poetkom u 13,00 sati.

01.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - DINAMO II koja se igra 05.10.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

27.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 8. kolo Druge HNL.

Utakmice 8. kola igraju se 2.10.2019. (srijeda), a HNTV e prenositi utakmicu OSIJEK II - HAJDUK II koja poinje u 16,00 sati.

25.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 7. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - SOLIN koja se igra 28.09.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

19.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CIBALIA .d.d. - HANJDUK II koja se igra 21.09.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

18.09.2019.

Rezultati utakmica 5. kola Druge HNL

Srijeda (18.09.2019)
-----------

MEIMURJE - CIBALIA .d.d. => 3 - 0

BSK - SESVETE => 1 - 2

IBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0

KUSTOIJA - ORIJENT 1919 => 1 - 2

DUBRAVA TIM KABEL - RUDE => 2 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 2 - 2

CROATIA - OSIJEK II => 0 - 1

DINAMO II - SOLIN => 30.10.2019. U 15,00 sati