NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
11.09.
Osijek II s.d.d. - Kustošija 2:0
13.09.
Hrv. Dragovoljac - BSK 3:0
Sesvete - GNK Dinamo II 3:0
14.09.
Dubrava Tim Kabel - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
NK Solin - Međimurje 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Šibenik s.d.d. 1:0
HNK Cibalia - NK Dugopolje 0:3
15.09.
Rudeš - Nogometni klub Croatia 16:30


18.09.
Dubrava Tim Kabel - Rudeš 16:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 16:30
BSK - Sesvete 16:30
Nogometni klub Croatia - Osijek II s.d.d. 16:30
NK Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 16:30
Međimurje - HNK Cibalia 18:00
Šibenik s.d.d. - Hrv. Dragovoljac 18:00
30.10.
GNK Dinamo II - NK Solin 15:00
Novosti

12.03.2019.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu MEĐIMURJE -ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 15.03.2019. (petak) s početkom u 20.00 sati.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

25.09.2018.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu OSIJEK II s.d.d. - HAJDUK II koja se igra 30.09.2018. (nedjelja) s početkom u 14.00 sati.

21.09.2018.

Rezultati 5. kola Druge HNL

Petak (21.09.2018)
--------

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

KUSTOŠIJA - VARAŽDIN => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 3 - 2


Nedjelja (23.09.2018.)
-----------
HAJDUK II - DINAMO II => 2 - 0

BSK - MEĐIMURJE => 3 - 2

LUČKO - ZADAR s.d.d. => 2 - 2

DUGOPOLJE - OSIJEK II s.d.d. => 1 - 0

18.09.2018.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DINAMO II koja se igra 23.0.92018. (nedjelja) s početkom u 14.30 sati.

14.09.2018.

Rezultati 4. kola Druge HNL

Petak (14.09.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

OSIJEK II - LUČKO => 0 - 0

MEĐIMURJE - SEVSETE => 1 - 1


Subota (15.09.2018.)
---------
SOLIN - KUSTOŠIJA => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - BSK => 1 - 0

VARAŽDIN - HAJDUK II => 4 - 2


Nedjelja (16.09.2018.
-----------
DINAMO II - DUGOPOLJE => 3 - 0

06.09.2018.

Rezultati 3. kola Druge HNL

Petak (7.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 2 - 2

SESVETE - ZADAR s.d.d. => 3 - 3



Subota (8.09.2018)
-----------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 2


Nedjelja (9.09.2018.)
-------------
BSK - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1


Ponedjeljak (10.09.2018.)
--------------
LUČKO - DINAMO II => 1 - 0