NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Kustošija - BSK 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Novosti

12.03.2019.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu MEĐIMURJE -ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 15.03.2019. (petak) s početkom u 20.00 sati.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

16.01.2019.

VAŽNA OBAVIJEST

Druga HNL promijenila je sjedište i sada se nalazi na adresi:
HNS
DRUGA HNL
Prolaz Fadila Hadžića 2
10 000 Zagreb

23.12.2018.

Čestitka 2019.

18.12.2018.

Izvješće Druge HNL - jesen 2018.

Izvješće Druge HNL za jesenski dio natjecateljske sezone 2018./2019.g. (1. - 13. kola)

24.11.2018.

Odigrana je utakmica 9. kola

Odigrana je utakmici 9. kola između NK ”DUGOPOLJE” – HNK ”ŠIBENIK s.d.d.” koja je završila pobijedom NK "DUGOPOLJE" 1 - 0.

20.11.2018.

HNK “ŠIBENIK s.d.d.” jesenski prvak Druge HNL

Odigrano je posljednje jesensko kolo Druge HNL i HNK “ŠIBENIK s.d.d.” je jesenski prvak bez obzira na rezultat neodigrane utakmice 9. kola NK ”DUGOPOLJE” – HNK ”ŠIBENIK s.d.d.” koja se igra 24.11.2018. (subota) s početkom u 13.30 sati u Dugopolju.

13.11.2018.

Rezultati 13. kola Druge HNL

Subota (17.11.2018.)
---------
DUGOPOLJE - SOLIN => 0 - 0

HAJDUK II - LUČKO => 1 - 0

KUSTOŠIJA - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - SESVETE => 3 - 0

DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1

OSIJEK II s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - MEĐIMURJE => 1 - 1