NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Kustošija - BSK 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Novosti

15.03.2019.

Rezultati 16. kola Druge HNL


Petak (15.03.209.)
______

MEĐIMURJE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0


Subota (16.03.2019.)
_______

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0- 0

ZADAR s.d.d. - SESVETE => 2 - 0

OSIJEK II s.d.d - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0


Nedjelja (17.03.2019.)
_________

DINAMO II - LUČKO => 2 - 0

HAJDUK II - KUSTOŠIJA => 1 - 1

Ostale novosti

24.08.2018.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL.

Zajednički seminar delegata Prve i Druge HNL održati će se 04.09.2018. (utorak) s početkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije (Sesvete).

21.08.2018.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu SESVETE - DINAMO II koja se igra u petak s početkom u 17.30 sati.

20.07.2018.

Raspored utakmica Druge HNL za 2018./2019.

Naprevljen je raspored utakmica Druge HNL za natjecateljsku sezonu 2018./2019. godinu.
Do promjene satnice doći će nakon što HNTV uskaldi prijenos utakmica Prve HNL.

10.07.2018.

PLENUM klubova Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL održati će se 19.07.2018.g. (četvrtak) u Čakovcu.

22.05.2018.

Određeni domaćini prvih kvalifikacijskih utakmica za Prvu i Drugu HNL

Izvučeni su domaćini prvih kvalifikacijskih utakmica za ostanak – popunu Prve i Druge HNL.


PRVA HNL
------------

Prva kvalifikacijska utakmica NK „ISTRA 1961“ – NK „VARAŽDIN“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Puli s početkom u 19.00 sati

Druga kvalifikacijska utakmica NK „VARAŽDIN“ - NK „ISTRA 1961“ igra se 2.06.2018. (subota) u Varaždinu s početkom u 19.00 sati

Obje utakmice izravno će prenositi HNTV.



DRUGA HNL
----------------

Prva kvalifikacijska utakmica RNK „SPLIT s.d.d.“ – NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Splitu s početkom u 17.00 sati.

Druga kvalifikacijska utakmica NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ – RNK „SPLIT s.d.d.“ igra se 2.06.2018. (subota) u Zagrebu s početkom u 17.00 sati.