NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

15.03.2019.

Rezultati 16. kola Druge HNL


Petak (15.03.209.)
______

MEĐIMURJE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0


Subota (16.03.2019.)
_______

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0- 0

ZADAR s.d.d. - SESVETE => 2 - 0

OSIJEK II s.d.d - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0


Nedjelja (17.03.2019.)
_________

DINAMO II - LUČKO => 2 - 0

HAJDUK II - KUSTOŠIJA => 1 - 1

Ostale novosti

06.09.2018.

Rezultati 3. kola Druge HNL

Petak (7.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 2 - 2

SESVETE - ZADAR s.d.d. => 3 - 3



Subota (8.09.2018)
-----------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 2


Nedjelja (9.09.2018.)
-------------
BSK - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1


Ponedjeljak (10.09.2018.)
--------------
LUČKO - DINAMO II => 1 - 0

04.09.2018.

Raspored službenih osoba za 3. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu BSK - OSIJEK II s.d.d. koja se igra 9.09.2018. (nedjelja) s početkom u 16.00 sati.

01.09.2018.

Rezultati odigranih utakmica 2. kola Druge HNL

Petak
--------
KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 3 - 2

MEĐIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

Subota
---------
SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

DINAMO II - BSK => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 2

VRAŽDIN - LUČKO => 1 - 0

Nedjelja
----------
OSIJEK II s.d.d. - SESVETE => 1 - 0

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL

Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEĐIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARAŽDIN => 0 - 1

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2