NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Međimurje - Rudeš 18:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

15.03.2019.

Rezultati 16. kola Druge HNL


Petak (15.03.209.)
______

MEĐIMURJE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0


Subota (16.03.2019.)
_______

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0- 0

ZADAR s.d.d. - SESVETE => 2 - 0

OSIJEK II s.d.d - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0


Nedjelja (17.03.2019.)
_________

DINAMO II - LUČKO => 2 - 0

HAJDUK II - KUSTOŠIJA => 1 - 1

Ostale novosti

14.05.2018.

Raspored utakmica 33. kola Druge HNL

HNTV će u 33. kolu (zadnje kolo) Druge HNL izravno prenositi dvije utakmice.
Šibenik s.d.d. - Novigrad u subotu s početkom u 14.30 sati.
Dinamo II - Gorica u nedjelju s početkom u 17.30 sati.

11.05.2018.

Rezultati 32. kola Druge HNL

Subota (12.05.2018)
--------------------------

DUGOPOLJE - DINAMO II => 2 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 1

VARAŽDIN - SOLIN => 6 - 0

NOVIGRAD - KUSTOŠIJA => 0 - 1


Nedjelja (13.05.2018.)
--------------------------
HAJDUK II - HRVATSKLI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

GORICA - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

09.05.2018.

Raspored službenih osoba za 32. kolo Druge HNL.

Hajduk II - Hrvatski dragovoljac igraju 13.05.2018. (nedjelja) u Dugopolju s početkom u 15.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu GORICA - ŠIBENIK s.d.d. s početkom u 17.30 sati.

09.05.2018.

Rezultati odigranih utakmica 31. kola Druge HNL

Srijeda
---------

LUČKO - VARAŽDIN => 2 - 3

DINAMO II - SESVETE => 0 - 2

GORICA - DUGOPOLJE => 2 - 1

SOLIN - HAJDUK II => 0 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 1 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 3

07.05.2018.

Raspored službenih osoba za 31. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu LUČKO - VARAŽDIN s početkom u 16.00 sati.