NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
05.10.
Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II 2:1
NK Dugopolje - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - Međimurje 0:0
Dubrava Tim Kabel - Sesvete 0:2
06.10.
BSK - HNK Cibalia 1:1
Rudeš - Osijek II s.d.d. 1:0
Nogometni klub Croatia - NK Solin 2:1
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 0:2


18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

15.03.2019.

Rezultati 16. kola Druge HNL


Petak (15.03.209.)
______

MEĐIMURJE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0


Subota (16.03.2019.)
_______

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0- 0

ZADAR s.d.d. - SESVETE => 2 - 0

OSIJEK II s.d.d - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0


Nedjelja (17.03.2019.)
_________

DINAMO II - LUČKO => 2 - 0

HAJDUK II - KUSTOŠIJA => 1 - 1

Ostale novosti

10.10.2017.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL

Utakmica DINAMO II - GORICA igra se 15.10.2017.g. (nedjelja) s počekom u 13.00 sati uz izravni prijenos na HNTV dok se ostale utakmice 12. kola igraju u subotu s početkom u 15.00 sati.

10.10.2017.

Rezultati 11. kola Druge HNL

Utorak (10.10.2017.)
--------
HAJDUK II - VARAŽDIN => 0 - 2


Srijeda (11.10.2017.)
--------
KUSTOŠIJA - SOLIN => 1 - 1

SESVETE - GORICA => 0 - 0

DINAMO II - LUČKO => 3 - 0

DUGOPOLJE - NOVIGRAD => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

06.10.2017.

Rezultati 10. kola Druge HNL

Subota
--------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 1

NOVIGRAD - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 0

LUČKO - SESVETE => 2 - 0

GORICA - KUSTOŠIJA => 1 - 0

SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

06.10.2017.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL

Dogovorom klubova utakmica HAJDUK II - VARAŽDIN igra se 10.10.2017.g. (utorak) s početkom u 15.30 sati.
Sve ostale utakmice se igraju u srijedu s početkom u 15.30 sati osim utakmice ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja počinje u 17.00 sati uz izravni prijenos HNTV.

03.10.2017.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Druge HNL.

Sve utakmice igraju se 7.10.2017.g.(subota) s početkom u 15.30 sati osim utakmice LUČKO - SESVETE koja počinje u 15.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

29.09.2017.

Rezultati 9. kola Druga HNL

Subota
--------

SOLIN - VARAŽDIN => 0 - 0

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 1 - 2


Nedjelja
---------

HAJDUK II - GORICA => 1 - 1

KUSTOŠIJA - LUČKO => 0 - 0

DINAMO II - NOVIGRAD => 1 - 0