NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
06.03.
Međimurje - NK Solin 1:1
07.03.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustošija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rudeš 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - Šibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Međimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustošija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rudeš - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

15.03.2019.

Rezultati 16. kola Druge HNL


Petak (15.03.209.)
______

MEĐIMURJE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0


Subota (16.03.2019.)
_______

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0- 0

ZADAR s.d.d. - SESVETE => 2 - 0

OSIJEK II s.d.d - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0


Nedjelja (17.03.2019.)
_________

DINAMO II - LUČKO => 2 - 0

HAJDUK II - KUSTOŠIJA => 1 - 1

Ostale novosti

27.08.2019.

Suspenzija igrača Vlatka Šimunca (NK Solin)

Nakon utakmice 2. kola Druge HNL koja je odigrana 23.08.2019.g. između NK SESVETE – NK SOLIN prijavljen je od strane sutkinje koja je obavljala dužnost četvrtog sudaca zbog neprimjerene izjave.
Prema čanku 143.-1 i članku 145. Disciplinskog pravilnika HNS-a igrač je suspendiran do okončanja postupka.

23.08.2019.

Rezultati utakmica 2. kola Druge HNL

Petak (23.08.2019.)
--------

SESVETE - SOLIN => 1 -1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MEĐIMURJE => 2 - 2


Subota (24.08.2019.)
---------

CIBALIA š.d.d. - DUBRAVA TIM KABEL => 3 - 1

DUGOPOLJE - CROATIA => 0 - 2

ORIJENT 1919 - DINAMO II => 2 - 2



Nedjelja (25.08.2019.)
-----------

HAJDUK II - KUSTOŠIJA =>

RUDEŠ - ŠIBENIK s.d.d. =>


Ponedjeljak (26.08.2019.)
--------------

OSIJEK II s.d.d. - BSK =>

20.08.2019.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL

Seminar će se održati u četvrtak 29. kolovoza 2019. god. u prostorijama Nogometne akademije
„SAVA CENTAR“, Ulica Vladimira VIDRIĆA 12, Sesvete s početkom u 11,00 sati.

20.08.2019.

Raspored službenih osoba za 2. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - DINAMO II koja se igra 24.08.2019. (subota) s početkom u 17,00 sati.

Utakmica OSIJEK II - BSK igra se u ponedjeljak 26.08.2019. s početkom u 17,30 sati.

16.08.2019.

Rezultati utakmica 1. kola Druge HNL

Petak (16.08.2019.)
------

SESVETE - CIBALIA š.d.d. => 1 - 1

MEĐIMURJE - ORIJENT 1919 => 1 - 1


Subota (17.08.2019.)
----------

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1

KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 2 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - HAJDUK II => 3 - 2


Nedjelja (18.08.2019.)
-----------

DINAMO II - OSIJEK II => 1 - 1

BSK - RUDEŠ => 0 - 2

CROATIA - DUBRAVA TIM KABEL => 2 - 0

14.08.2019.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL

HNTV izravno prijenosi utakmicu SESVETE - CIBALIA š.d.d. koja se igra u petak 16.08.2019, s početkom u 17,30 sati.